Europos Konferencijų lygos atrankoje – Lietuvos atstovų pralaimėjimai išvykose

Futbolo klubai „Panevėžys“ ir „Kauno Žalgiris“ ketvirtadienį sužaidė UEFA Europos Konferencijų lygos atrankos antro etapo rungtynes Izraelyje ir Lenkijoje.

Futbolo klubas „Panevėžys“ Izraelyje pradėjo UEFA Konferencijų lygos antrojo etapo kovas. Pirmoji akistata svečiuose su Beer Ševos „Hapoel“ futbolininkais baigėsi varžovų pergale rezultatu 1:0 (1:0).

Pirmasis akistatos pusvalandis buvo gana atsargus. Pirmąjį smūgį šeimininkai į vartų pusę atliko 26-ąją minutę, tolimu bandymu atsakė Seydina Keita – kamuolį sugavo vartininkas.

Ilgas „Hapoel“ ekipos įsitvirtinimas panevėžiečių aikštės pusėje baigėsi įvarčiu. Po gerai įžaisto kampinio 34-ąją minutę galingu smūgiu iš už baudos aikštelės pasižymėjo Shay‘us Eliasas.

Antrasis kėlinys prasidėjo pakankamai panašiu tempu Izraelio ekipai ilgiau kontroliuojant kamuolį. 60-ąją minutę savo meistriškumą pademonstravo Vytautas Černiauskas, atrėmęs pavojingą Ramzi Safuri smūgį, po 7 minučių „Panevėžio“ vartininkas apsigynė nuo dar vieno varžovo bandymo.

Strategas Gino Lettieri kėlinio viduryje iš karto atliko tris keitimus ir komanda pradėjo žaisti keturių gynėjų išsidėstymu.

Susitikimo pabaigoje panevėžiečiai surengė kiek aštresnius išpuolius, visgi, rimčiau „Hapoel“ vartininkui Ofirui Marciano pagrasinti nepavyko.

fkpanevezys.lt informacija

„Kauno Žalgirio“ futbolininkai pralaimėjimu pradėjo UEFA Europos Konferencijų lygos atrankos kovas. Pirmosiose antrojo atrankos etapo rungtynėse Mariaus Stankevičiaus auklėtiniai išvykoje Poznanės „Lech“ komandai pralaimėjo rezultatu 1:3 (0:3).

Pirmasis rungtynių įvartis į Deivido Mikelionio vartus krito jau 11-ąją susitikimo minutę, kai smūgiu galva pasižymėjo už žalgiriečių nugarų pabėgęs Dino Hotičius – 0:1.

Poznanės „Lech“ ekipa turėjo dar keletą progų, tačiau kontratakoje to paties D. Hotičiaus smūgiuotas kamuolys praskriejo visai šalia virpsto, o ne pačius sudėtingiausius varžovų smūgius atrėmė jau minėtas D. Mikelionis.

Savo ruožtu žalgiriečiai taip pat surengė keletą kontratakų, tačiau nei viena iš jų pirmame kėlinyje nesibaigė smūgiais į varžovų vartų plotą.

Ypač nesėkmingai „Kauno Žalgiriui“ susiklostė pirmojo kėlinio pabaiga. 41-ąją minutę prie kamuolio baudos aikštelėje pirmiau suspėjo ir kamuolį į vartus pasiuntė Antonio Miličius, o baigiantis kėlinio laikui smūgiu iš už baudos aikštelės ribų įvartį pelnė Radoslawas Murawskis – 0:3.

Sužaidus kiek daugiau nei 10 minučių antrame kėlinyje savo atsakymą rado ir „Kauno Žalgirio“ futbolininkas. Su kamuoliu gerai susitvarkė, varžovą įveikė ir smūgiu iš maždaug 25 metrų kamuolį į vartus pasiuntė Antonas Fase – 1:3.

Per likusį laiką aikštėje pasižymėti nepavyko nei vienai komandai, nors pusprogių ir savų bandymų turėjo tiek šeimininkai, tiek svečiai.