Europos Konferencijų lygos atrankoje – „Panevėžio“ pergalė ir „Hegelmann“ lygiosios

FK „Panevėžys“ ir FC „Hegelmann“ ketvirtadienį sužaidė atsakomąsias rungtynes UEFA Europos Konferencijų lygos atrankos I etapo varžybose. Panevėžiečiai išvykoje džiaugėsi pergale, o Kauno rajono atstovai pasiekė lygiąsias.

„Panevėžys“ trečiuoju bandymu eliminavo pirmąjį varžovą iš UEFA Europos Konferencijų lygos atrankos varžybų. Pirmojo etapo atsakomajame mače Gino Lettieri kariauna 1:0 (0:0) įveikė Orhėjaus „Milsami“ futbolininkus ir eliminavo Moldovos klubą bendru rezultatu 3:2. Taip panevėžiečiai pasiekė revanšą už praėjusius metus.

Pirmosiomis minutėmis Vytautas Černiauskas sugavo vieną varžovo iš toli pažeme spirtą kamuolį. Kitoje aikštės pusėje po perdavimo iš kairiojo krašto galva mušė Ariagneris Smithas, kamuolys atsimušė į virpstą, jo antruoju bandymu į vartus nukreipti taip pat nepavyko.

Pirmame kėlinyje daugiau kamuolį kontroliavo svečiai. Gero šanso neišnaudojo Tautvydas Eliošius – jo smūgis buvo blokuotas, paskutinės atakos metu labai pavojingai iš už baudos aikštelės mušė Seydina Keita. Varžovai išsiskyrė smūgiu galva – kamuolys skriejo pro šalį.

Antrasis kėlinys prasidėjo kiek nervingai, bet po to „Panevėžys“ perėmė iniciatyvą. Emilis Timburas atrėmė A. Smitho smūgį, o 57-ąją minutę komanda pasiekė tikslą – standartinės padėties metu galva kamuolį į vartus nukreipė S. Keita. Netrukus pavojingai po įžaidimo smūgiavo Jeffrey Sarpongas.

Per likusį laiką svečiai skyrė daugiau dėmesio gynybai ir bėgo į kontratakas. Abi ekipos pavojingų epizodų daugiau nesukūrė.

fkpanevezys.lt informacija ir nuotr.

„Hegelmann“ atsakomąsias rungtynes prieš „Shkupi“ komandą sužaidė Šiaurės Makedonijos sostinėje Skopjėje, Todoro Projeskio nacionalinėje arenoje. Kauno rajono atstovai šį kartą pasiekė lygiąsias 0:0 ir užbaigė savo debiutinį pasirodymą turnyre.