Neįgaliesiems

Europos lygos starte – užtikrinta „Žalgirio“ pergalė

Vilniaus „Žalgiris“ užtikrintai startavo UEFA Europos lygos turnyre – pirmajame atrankos etape namuose 2:0 įveikta „Paide“ komanda iš Estijos.

 

Dviejų įvarčių persvarą žalgiriečiai susikrovė jau pirmajame kėlinyje – pasižymėjo Andrija Kaludžerovičius ir Liviu Antalis.

Komandos startinėje sudėtyje po paskutinių rungtynių įvyko trys pasikeitimai. Po diskvalifikacijos į ekipą grįžo Saulius Mikoliūnas, pasveikęs – Liviu Antalis. Jie užėmė pozicijas dešiniajame krašte. Saugų linijos viduryje rungtyniavo Domantas Šimkus.

Dvikova prasidėjo itin sėkmingai – po S. Mikoliūno ir L. Antalio atakos dešinėje ir pastarojo perdavimo į baudos aikštelę Andrija Kaludžerovičius išvengė gynėjų globos ir pasiuntė kamuolį į tinklą.

Varžovai atsakė pavojingu smūgiu, kurį atrėmė Martinas Berkovecas.

Sužaidus daugiau nei pusvalandį „Žalgiris“ padidino pranašumą – L. Antalis puikiai sužaidė „sienelę“ su A. Kaludžerovičiumi ir įsiveržęs į baudos aikštelę nestipriu smūgiu pelnė antrą įvartį.

52 min. po rikošeto kamuolys atsimušė į virpstą, pakartotinį A. Kaludžerovičiaus smūgį atrėmė vartininkas. 79 min. „Paide“ vartų sargas atmušė ir L. Antalio, ir A. Kaludžerovičiaus smūgius.

Svečiai nepasidavė ir kitoje aikštės pusėje po dviejų smūgių sėkmingai kamuolį atmušė M. Berkovecas.

Dvikovos pabaigoje A. Kaludžerovičius smūgiu iš 20 metrų pasiuntė kamuolį į virpstą. Rezultatas nebepasikeitė, „Žalgiris“ laimėjo ir po rungtynių dėkojo savo aistruoliams, kurie buvo susirinkę už stadiono tvoros.

Europos lygos antrojo atrankos etapo varžovas paaiškės rugpjūčio 31 d., o kitas rungtynes „Žalgiris“ žais rugsėjo 12 namuose taurės ketvirtfinalyje su „Kauno Žalgiriu“.

FK Žalgiris informacija;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS