Neįgaliesiems

Europos moterų čempionato atrankos rungtynės bus žaidžiamos be žiūrovų

Nacionalinė moterų futbolo rinktinė tęsia kovas Europos čempionato atrankoje. Atsižvelgiant į COVID-19 situaciją šalyje ir tam tikruose regionuose, artėjančios akistatos su Rumunijos ir Belgijos rinktinėmis bus žaidžiamos už uždarų durų.

Nuo spalio 26 dienos iki lapkričio 9 dienos Marijampolėje bus įvedamas karantinas. Lietuvos futbolo federacija, reaguodama į ekstremalią padėtį šalyje, priėmė sprendimą Marijampolėje vyksiančias Europos moterų čempionato atrankos rungtynes žaisti be žiūrovų.

„Situacija išties sudėtinga, tad turime priimti ir atitinkamus sprendimus. Tiek žaidėjų, tiek rinktinės personalo, tiek, žinoma, sirgalių saugumas mums yra pats aukščiausias prioritetas, todėl ir buvo priimtas šis sprendimas, – teigė LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius. – Kviečiame futbolo fanus rungtynes žiūrėti saugiai namuose per Lietuvos futbolo Youtube kanalą.“

Spalio 23 d. 19 val. Lietuvos moterų nacionalinės rinktinės rungtynės su Rumunijos ekipa, o spalio 27 d. 19 val. moterų rinktinė susikaus su Belgijos nacionaline rinktine.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS