Neįgaliesiems

F. Černychas: „Mes neatvažiavome į pirmą kėlinį“

Lietuvos vyrų futbolo rinktinei nepavyko 2018 metų pradėti pergalingai. Kontrolinėse rungtynėse Edgaro Jankausko vadovaujama komanda 0:4 nusileido Gruzijos rinktinei, o visi įvarčiai buvo įmušti per pirmas 45 minutes.

Žaidimas nedžiugino nei trenerio, nei žaidėjų, kurie išreiškė nusivylimą. Ekipos kapitonas Fiodoras Černychas sakė: „Galima sakyti, kad mes neatvažiavome į pirmą kėlinį. Labai prastai žaidėme, prasileidome įvarčius, neparodėme kovos. Dabar tikrai gėda, turime susėsti, pasikalbėti su vyrais, daugiau taip būti negali“.

„Negalėjome laimėti nei antrų kamuolių, nei atlikti trijų perdavimų. Žaidimas visai nesiklostė. Pirmame kėlinyje mūsų sutartas planas neveikė. Leidome jiems žaisti, atliko daug smūgių, žaidė prieš mus kaip prieš vaikus“, – kalbėjo puolėjas.

Išsamesnis komentaras vaizdo reportaže:

Lietuvos rinktinėje debiutavę J. Lasickas ir M. Vorobjovas drąsiai įsijungė į komandos žaidimą antrajame kėlinyje ir bandė pakeisti rungtynių eigą. Visgi jie pripažino, kad pirmieji pasirodymai aikštėje jiems gerokai apkarto ir įvardijo pralaimėjimo priežastis.

„Rezultatas 0:4, tai yra ne svajonių rungtynės, kuriose norisi debiutuoti, bet toks yra mūsų lygis ir tikėtis debiuto tik pergalingose rungtynėse yra naivu. Debiutuoji, kai treneris tau suteikia šansą. Atidavėme iniciatyvą nuo pirmų minučių, o gruzinai pajautė kraujo skonį įsidrąsino ir mes jiems suteikėme visas sąlygas mėgautis žaidimu“, – dėstė M. Vorobjovas.

Pasak J. Lasicko, kuris turi prastų prisiminimų ir iš rungtynių su gruzinų U-21 komanda rudenį, sakė „Manau, kad atidavėme jiems iniciatyvą. Teko žaisti prieš jų jaunimo komandą ir jeigu jiems leidi žaisti su kamuoliu, jie tai daro. Buvo daug gilesnių klaidų, nepavyko išeiti į atakas ir tai privedė prie to, jog jie turėjo daugiau progų smūgiams bei taip pelnė tuos įvarčius. Atidavėme iniciatyvą, leidome pajusti žaidimą.

J. Lasicko komentaras:

Jau sekmadienio rytą Lietuvos rinktinę iš Tbilisio miesto išvyks į Armėnijos sostinę Jerevaną, kur antradienį išmėgins jėgas su šios šalies rinktine.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS