Neįgaliesiems

F. Černychas: „Mums pritrūko laimės įmušti“

Lietuvos vyrų rinktinės futbolininkai po atkaklios dvikovos su Anglija įžvelgė pozityvių aspektų pralaimėjimo akivaizdoje ir teigė, jog šiame susitikime jiems pavyko geriau įgyvendinti taktinius sumanymus nei rungtynėse su Malta.

Mūsų komandos kapitonas Fedoras Černychas pažymėjo, jog nežiūrint į sėkmingai anglų išnaudotą vienuolikos metrų baudinį, lietuviams pavyko įgyvendinti planą gynyboje: „Rezultatas nėra pozityvus, taškų negavome, bet kalbant apie rungtynes, manau, jog gerai žaidėme taktiškai, gynėmės, neleidome anglams sukurti daug progų.“

„Vienuolikos metrų baudinys buvo mūsų kaltė ir jokių klausimų teisėjui negali būti. Vėliau sukūrėme kelias progas, gaila, kad pritrūko laimės įmušti, bet rungtynės buvo tikrai neblogos. Tikėkimės, kad kitas ciklas bus geresnis ir galėsime pakovoti dėl kelialapio į pagrindinį turnyrą“, – dėstė saugas.

Artūras Žulpa, kuris startinėje sudėtyje pakeitė Mantą Kuklį, tikino, jog jiems pavyko išpildyti planus prieš gerai žinomą Anglijos komandą: „Norėjome sužaisti garbingai, uždaryti ciklą teigiamu rezultatu, bent lygiosiomis. Manau, atidavėme visas jėgas, garbingai priešinomės Anglijos rinktinei ir šiandienos rungtynėse buvo pozityvių dalykų iš mūsų pusės. Mano manymu, šiandien mums tikrai pavyko įgyvendinti taktikos sumanymus ir, to pasekoje, sužaidėme neblogas rungtynes“.

„Ne pirmą kartą žaidžiame su anglais, šiandien mūsų jie nenustebino, žinome jų pajėgumą ir tai, ką jie moka bei gali. Kartais juos sustabdyti tikrai pavyko, o taip pat turėjome gerų epizodų pasiekti įvartį, bet pritrūko meistriškumo“, – samprotavo saugas.

Lietuvos vartininkas Ernestas Šetkus neslėpė apmaudo, jog jam mažai pritrūko, jog atremtų Harry Kane‘o vienuolikos metrų baudinį, bet išreiškė padėką komandos draugams už atiduotą kovą aikštėje.

„Rungtynės buvo sunkios, nes žaidėme po mačo su Malta, kur sužaidėme ne teigiamu rezultatu. Bet, kaip matėte, atsitiesėme rungtynėse su Anglija. Nors ir pralaimėjome, vyrai atidavė absoliučiai visas jėgas, turėjome progų ir nebuvo taip, jog mus daužė, o žaidėme tikrai prieš galingą komandą. Aš didžiuojuosi savo savo komandos draugais“, – kalbėjo tauragiškis.

„Atrankos ciklas buvo kaip pasivažinėjimas linksmaisiais kalneliais – pradžia buvo labai pozityvi, viskas atrodė gerai ir mažai trūko iki pergalių rungtynėse su Škotija ir Slovėnija. Vėliau galbūt mus išmušė iš vėžių pralaimėjimas Slovakijai. Tačiau, kad ir kaip viskas būtų neigiamai piešiama, bet ciklas davė mums naudos ir mes tapome stipresniais. Laukiame kito ciklo ir pažiūrėsime, ką jis atneš“, – pridėjo E. Šetkus.

Savo ruožtu gynėjas Vytautas Andriuškevičius sakė, jog varžovų žaidimas jų nenustebino ir įvertino rungtynes: „Žaidėme su stipriausia grupės komanda. Bandėme žaisti gynybiškai, būti susispaudę ir koncentruotis į kontratakas. Tikrai sukūrėme progų, kur galėjome įmušti ir mums pritrūko meistriškumo“.

„Praleidome įvartį po baudinio, kuris buvo šiek tiek kvailas, bet užbaigėme rungtynes su geresnėmis nuotaikomis nei po mačo su Malta“, – teigė antras pilnas rungtynes iš eilės rinktinėje sužaidęs futbolininkas.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS