Neįgaliesiems

F. Černychas: „Padarėme šiurkščių klaidų“

Po pralaimėtų rungtynių prieš Škotiją Lietuvos rinktinės futbolininkai pripažino, kad šis pralaimėjimas yra jų pačių kaltė ir išreiškė nusivylimą, jog jų žaidimo planas nepavyko.

Rinktinės kapitono Fedoro Černycho manymu, susitikimo baigtį nulėmė neatleistinos klaidos prie savų vartų.

„Tikrai nesitikėjome tokio rezultato. Pradėjome rungtynes gerai, spaudėme juos ir bandėme laikyti kamuolį, bet padarėme dvi-tris šiurkščias klaidas, kurios kainavo mums rungtynes. Bandome žaisti futbolą, nemušti kamuolio į priekį, bet šiandien rizika nepasiteisino – škotai bandė tokį žaidimą uždaryti. Nesėdėjome savo zonoje ir bandėme kurti. Jeigu būtume įmušę pirmi, nežinau, koks rezultatas tuomet būtų buvęs“, – sakė F. Černychas.

Lietuvos vartus po pertraukos ir vėl gynęs Ernestas Šetkus neslėpė, kad prieš škotus teko atiduoti labai daug jėgų: „Rungtynės buvo labai sunkios, žaidėme prieš labai pajėgią komandą, nors jie ir nėra futbolo grandai. Pralaimėjome 0:3, atrodo, tai labai skaudus rezultatas, bet mes stengėmės žaisti tiksliau. Galbūt praleidome tam tikrus įvarčius, kurių neturėjome praleisti, bet tai bus didelis indėlis į mūsų žaidimą ateityje“.

„Škotai yra pratę prie britiško žaidimo, jie bėga,  spaudžia kiekviename aikštės plote ir mes tam ruošėmės. Bet nenorėjome bet kur spardyti kamuolio ir bandyti jį įžaisti, suteikti malonumo žiūrovams. Manau, kad viską išanalizuosime iki sekančių rungtynių – klysta visa komanda, mokysimės iš savų klaidų“, – dėstė vartininkas.

Po daugiau nei metų rinktinės marškinėlius užsivilkęs Lukas Spalvis sakė: „Bandėme žaisti rizikingą futbolą, tačiau bent bandėme žaisti futbolą – daug spirdamas kamuolį į priekį nepasieksi.Tokiame lygyje negalima klysti ir tas klaidas varžovai išnaudojo greitai. Mums nepavyko žaidimas, tačiau reikia nuleisti galvų ir žiūrėti į po trijų dienų vykstančias rungtynes“.

Tuo tarpu kelias progas pasižymėti turėjęs Arvydas Novikovas mano, kad komanda  neatrodė: „Negaliu pasakyti, kad žaidėme gerai ir viskas yra gerai. Manau, kad rezultatas 0:3 yra per žiaurus mums. Neatrodėme blogai, mes patys neįmušėme, o galbūt būtų viskas kitaip. Aišku, pasirinkome tokią taktiką, kuria žaidžiame rizikingai, bet manau, kad tai yra gera taktika, nes norime žaisti futbolą“.

„Tokiame lygyje futbolininkai už klaidas mus nubaudžia greitai. Negalime praleisti įvarčių iš standartinių situacijų, turime ties tuo dirbti. Nemanau, kad atrodėme blogiau už juos, nors, aišku, mačo gale jautėsi nuovargis. Jie mūsų nenustebino. Bet mums svarbu nenukabinti nosies ir nepalūžti, turime tikėti savimi – matėsi, kad fanai mus palaikė, liko stadione ir plojo. Pasimokysime iš savo klaidų ir darysime išvadas“, – dėstė vienas rinktinės lyderių.

Puolėjas Darvydas Šernas teigė, jog nuotaikos prastos: „Namuose negalime taip žaisti. Manau, kad ne jie sukūrė, o patys pasidarėme du įvarčius. Bent jau du iš trijų. Treneriai daug darbo įdėjo išanalizavome jų žaidimą.“

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS