Neįgaliesiems

F. Černychas pradžiugino „Vilnius social club“ vaikus

Lietuvos rinktinės kapitonas Fedoras Černychas pademonstravo, kad yra ne tik komandos lyderis, bet ir puikus žmogus – jis padovanojo laimėtą geriausio 2016 metų futbolininko čekį „Vilnius social club“ vaikams ir apsilankė jų treniruotėje.

„Vilnius social club“ – tai nevyriausybinė organizacija, kuri siekia mažinti socialinę atskirtį ir stiprinti žmonių tarpusavio ryšius teikdama socialinę – ugdomąją pagalbą vaikams ir jaunimui. Organizacijos nariai vairiose Naujininkų mikrorajono vietose rengia mobilias futbolo treniruotes, kurios yra atviros visiems vaikams ir jaunimui.

Į Lietuvą ruoštis ateinančioms rungtynėms su Slovakija atvykęs F.Černychas surado laiko pažaisti futbolą su vaikais ir įteikė 500 eurų „hummel“ dovanų čekį sportiniam inventoriui įsigyti.

„Tiems vaikams tokia parama yra reikalinga, nes jiems niekas nepadeda, o apranga ar kamuoliai bus naudingi. Vaikystėje man akys išsprogdavo, kai pamačiau naujus kamuolius, kuriuos norėdavau paspardyti, o su bateliais ir apranga apskritai miegodavau. Tikiu, kad vaikams tai taip pat atneš daug laimės“, – sakė puolėjas.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS