Neįgaliesiems

F. Černychas: "Susikaupėme ir žaidėme garbingai"

Anglijos rinktinei po atkaklios kovos pralaimėjusios Lietuvos rinktinės kapitonas Fedoras Černychas po susitikimo teigė, kad „Wembley“ stadione komandai pavyko susitvarkyti su spaudimu ir mano, kad lietuviams pritrūko sėkmės, jog įmuštų įvartį.

Didžiausias progas Lietuva turėjo prieš pirmojo kėlinio pabaigą, kai Vykinto Slivkos smūgiuotą kamuolį nuo vartų linijos numušė Johnas Stonesas, o vėliau tas pats lietuvis smūgiu į apatinį vartų kampą išbandė Joe Harto meistriškumą. Visgi Edgaro Jankausko auklėtiniams teko išvykti iš „Wembley“ stadiono pralaimėjus rezultatu 0:2.

„Pamatėme, kad Anglijos komanda yra aukštesnio lygio negu mes, bet atidavėme labai daug jėgų, visi kovėsi, visi norėjo padaryti viską, kas tik įmanoma. Visi mes turėjome labai daug darbo, o ypač – krašto saugai, kuriems buvo užduotis gintis, kaip gynėjui. Šiandien prisibėgiojau ir dabar prireiks kelių dienų, kad atsistatyčiau“, – kalbėjo F. Černychas.

Pastarieji Lietuvos rinktinės rezultatai su Anglija buvo pralaimėjimai 0:4, 0:3, o dabar – 0:2. F. Černychas pusiau juokais atsakė, kad ateinančiose rungtynėse Vilniuje turėtų būti pergalė. „Prieš du metus šiek tiek bijojome, šiandien pirmos minutės irgi nelengvos, bet vėliau susikaupėme ir žaidėme garbingai. Tai buvo gera taktinė pamoka, taktinė treniruotė. Sužaidėme garbingai ir tai parodo, kad esame komanda. Matėme, kad galime įmušti tokiai komandai, kaip Anglijai, tik reikia truputi sėkmės“, – teigė F. Černychas.

Lietuvos rinktinės puolėjas Nerijus Valskis po mačo žurnalistams sakė, kad komandos žaidimas yra pasikeitęs ir prieš anglus bandyta ne tik užsidaryti gynyboje, bet žaisti puolime: „Buvo galima kovoti ir bandėme žaisti. Kartais paskubėdavome. Pirmasis įvartis buvo šioks toks šaltas dušas ir po jo sugebėjome pagerinti žaidimą“.

„Rungtynės nebuvo tokios blogos, kad nuleistume galvas, bet padarysime išvadas. Žaidėme prieš aukščiausios klasės žaidėjus, išbandėme save ir judame į priekį. Mūsų atakų nebuvo tiek, kiek norėjome, bet visgi jie diktavo rungtynių eigos sąlygas. Turėjome kelias progas, bet mums šiek tiek pritrūko sėkmės, tačiau apskritai žaidimas buvo neblogas“, – pridėjo žaidėjas.

 

Saugas Vykintas Slivka nebuvo toks pozityviai nusiteikęs: „Nėra geros nuotaikos, pralaimėjome 0:2. Iš pradžių nepatikėjau, kad turėjau tokią progą įmušti. Jaudulio mačo pradžioje nelabai buvo, bet pirmos rungtynės nebuvo lengvos. Kartais girdėdavome lietuvių skanduotes stadione, tai motyvuodavo“

„Dabar norisi ramiai atsisėsti ir pagalvoti apie žaidimą. Treniruosimės, tobulėsime – kitą kartą žaisime LFF stadione, ten nė vienai komandai nėra lengva žaisti, ypač dėl sintetinės dangos“, – pridėjo V. Slivka.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS