Neįgaliesiems

F. Černychas: Visi atvažiuoja kovoti dėl Lietuvos garbės

Lietuvos rinktinės kapitonas Fedoras Černychas turėjo vieną sudėtingiausių etapų savo karjeroje – traumos, pokyčiai klube ir COVID-19 pandemija sujaukė visus puolėjo planus. Vis dėlto lietuvis išlieka pozityvus ir tikisi, kad nesėkmingas ruožas jau baigėsi.

Sudėtinga kėlionė į Lietuvą

F. Černychas neslėpė šypsenos pasakodamas apie kelionę į Lietuvą. Pasak puolėjo, jis turėjo vienintelę galimybę grįžti į gimtinę. „Kelionę į Lietuvą planavau jau seniai, ieškojau įvairių variantų, kaip galėčiau grįžti į Lietuvą ir radau tik vieną. Reikėjo iš Maskvos skristi į Kaliningradą, tuomet su automobiliu važiuoti dvi valandas iki Sovietsko miesto, tada pėščiomis pereiti per sieną ir įsėdus į automobilį dar trys su pusę valandos važiuoti iki Vilniaus.

Reikėjo filmuoti, kaip aš vienas nešiau visus daiktus pro sieną, praėjus pusę tilto ant mano kūno neliko nei vienos sausos vietos, buvau visas prakaituotas, bet galiausiai esu Lietuvoje.“

Apie sudėtingus metus Rusijoje

Rinktinės kapitonas pripažįsta, kad paskutiniai metai jam – sudėtingiausi karjeroje. Traumos, pokyčiai klube ir pandemija sujaukė visus puolėjo planus. „Tik atvažiavus į Orienburgą sužaidžiau rungtynes, tuomet atvykau į rinktinę ir susilaužiau koją. Praleidau apie pusantro mėnesio, grįžau į klubą sezono pabaigoje, likus vos kelioms rungtynėms. Žiemą pasikeitė treneriai, direktoriai, kurie padarė pokyčius komandoje. Vėliau pandemija, tik pradėjom žaisti ir du mėnesius teko praleisti. Tik pradėjau žaisti ir po trijų rungtynių vėl trauma gavau.

Tikiuosi, kad viskas pagaliau baigėsi ir šie metai bus geresni“, – vylėsi F. Černych.

Pažada kovoti dėl Lietuvos garbės

„Čia nėra abejingų – visi atvažiuoja kovoti dėl Lietuvos garbės. Kaip visada, norime kuo geriau pasirodyti, laimėti rungtynes bei surinkti kuo daugiau taškų. Atiduosime viską.

Kazachstanas – tikrai nebloga komanda, žiūrėjau kelias jų praeito etapo rungtynes, su keliais jų rinktinės žaidėjęs esu žaidęs vienoje komandoje. Laukia įdomios rungtynes. Dirbtinė danga visada buvo mūsų kozeris, tačiau ir kazachstaniečiai žaidžia ant tokios pačios, todėl dabar laukia apylygės rungtynes“, – teigė F. Černych.

Išsamiau apie F. Černycho tėvystės malonumus, naujokų integraciją rinktinėje ir tikslus UEFA Tautų lygoje sužinosite vaizdo įraše.

Rungtynės bus žaidžiamos be žiūrovų, todėl lauksime gausaus jūsų palaikymo stebint transliaciją per LRT PLIUS! Transliacijos pradžia – 18:45 val.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS