Neįgaliesiems

FA „Gintaras“ organizavo vaikų stovyklą prie jūros

Futbolo akademijai „Gintaras“ ši vasara kaip ir visada – linksma, aktyvi ir žinoma, su futbolu. Neringoje, Mosėdyje ir Palangoje surengtose futbolo stovyklose sudalyvavo daugiau nei 200 vaikų iš visos Lietuvos.

Vaikai turėjo galimybę pasisemti futbolo paslapčių iš garsių Lietuvos futbolininkų Andriaus Gedgaudo ir Tado Labuko. Treniruotes vedė vaikų futbolo treneris Marsel Balasanov, o braziliškų futbolo triukų mokė treneris Armando Tarlazis.

Vaikai ne tik sportavo, bet ir lankė muziejus, susipažino su Neringos, Palangos ir Mosėdžio istorijomis bei gražiausiomis lankytinomis vietomis.

Labai džiaugiamės, jog vaikai iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir daugelio kitų Lietuvos miestų mūsų stovyklose susiburia kartu ir tampa draugais. Laimingi vaikai – laimingi mes, pabrėžia stovyklos organizatoriai.

Lietuvos futbolo federacija kviečia visas futbolo veiklą vykdančias organizacijas – nuo futbolo būrelių Lietuvos miesteliuose iki didžiųjų miestų akademijų – pasidalinti savo veiklos istorijomis bei gerąja patirtimi.

Iš Jūsų lauksime trumpo renginio ar veiklos aprašymo bei vaizdinės medžiagos: nuotraukų ar vaizdo medžiagos. Informaciją siųskite el. paštu licencijavimas@lff.lt.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS