Neįgaliesiems

FA „Šiauliai“ ekipos vairą perima Mindaugas Čepas

Reprezentacinė Šiaulių miesto futbolo ekipa turi naują vyriausiąjį trenerį. Juo tapo puikiai Lietuvos futbolo bendruomenei žinomas Mindaugas Čepas.

 

Gruodžio 1-ąją dieną į Šiaulius atvykęs treneris Šiaulių miesto stadione susitiko su futbolo akademijos „Šiauliai” atstovais ir Šiaulių miesto savivaldybės sporto skyriaus vedėju Gintaru Jasiūnu bei oficialiai tapo vienu iš futbolo akademijos „Šiauliai” trenerių.

Mindaugas Čepas Šiaulių ekipos vairą perima iš keturis sezonus komandai vadovavusio bei puikiai ekipos augimo darbą atlikusio trenerio Renato Vestarto, kuris ir toliau dirbs FA „Šiauliai” sistemoje.

M. Čepas trenerio karjerą pradėjo legendiniame Vilniaus „Žalgiryje”, kuriam susidūrus su sunkumais – treneris buvo vienas iš šio klubo gelbėtojų. Vėliau treneris dirbo šiuose Lietuvos A lygos klubuose – Gargždų „Banga”, Utenos „Utenis”, FK „Jonava”, FK „Kauno Žalgiris” bei Vilniaus „Riteriai”.

Pats Mindaugas Čepas, tik prisijungęs prie FA „Šiauliai” kolektyvo, teigė, kad gavęs pasiūlymą – ilgai nedvejojo: „Su Šiauliais susiję tik geriausi prisiminimai, čia tapau Lietuvos čempionu kaip žaidėjas, taip, kad jaučiu sentimentus šiam nuostabiam miestui, todėl mano apsisprendimas buvo konkretus. Matau, tik vieną bėdą, kad nukentės šeima, tačiau kai matai kokia čia infrastruktūra, kaip šis klubas auga, kaip jis vystosi, kaip integruoja jaunus žaidėjus į vyrų futbolą – apsisprendžiau labai gretai.”

Kartu su naujuoju vyriausiuoju treneriu Mindaugu Čepu FA „Šiauliai” ekipos trenerių štabe dirbs šiauliečiai Marius Gurskis, Tadas Šalkauskas bei Jonas Andriulis.

siauliufa.lt informacija ir nuotrauka

 

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS