FA „Šiauliai“ tapo antraisiais LFF taurės finalininkais

Sekmadienį buvo sužaistas antrasis pusfinalis LFF taurės turnyre.

Jame susitiko vietos FA „Šiaulių“ futbolininkai bei „Kauno Žalgirio“ komanda. Dvikova pareikalavo pratęsimo, o ten savo pranašumą įrodė Mindaugo Čepo auklėtiniai, kurie rungtynes laimėjo 3:1 (pagrindinis laikas – 1:1) ir žengė į turnyro finalą.

Finale šiauliečiai susitiks su Optibet Pirmos lygos „TransINVEST“ futbolininkais. Finalas bus žaidžiamas spalio 1 dieną Kauno Dariaus ir Girėno stadione, bilietus į visus šventinius savaitgalio renginius įsigyti galite paspaudę čia.

Pirmieji sekmadienio rungtynėse smogė šiauliečiai, kai itin stipriu tolimu smūgiu juos į priekį išvedė Daniel Romanovskij. Svečiai rezultatą išlygino po pertraukos, kai akrobatiniu smūgiu per save kamuolį į tinklą pasiuntė Vilius Armanavičius.

Per pagrindinį laiką daugiau įvarčių pelnyta nebuvo, tiesa, kauniečių komandoje raudoną kortelę išvydo Artūras Dolžnikovas.

Pratęsimo metu Sigitas Olberkis dar kartą išvedė šiauliečius į priekį, o mačo pabaigoje persvarą įtvirtino Eligijus Jankauskas.