Neįgaliesiems

Favoritų nemato: A lygos komandų treneriai akistatoje dėl Optibet LFF supertaurės laukia lygios kovos

Jau vasario 27-ąją Vilniaus „Žalgirio“ ir „Panevėžio“ klubai akistata dėl Optibet LFF supertaurės pradės lietuviškojo futbolo sezoną, o savo mintimis apie būsimą kovą pasidalino ir visų A lygos klubų treneriai.

Vilniaus „Sportimos“ manieže vyksiančias rungtynes vasario 27 dieną nuo 14.35 val. tiesiogiai rodys TV3 kanalas bei TV3.lt.

Vilniečiai į šias rungtynes atvyks kaip A lygos čempionai, tuo tarpu Panevėžio futbolininkai praėjusiame sezone iškovojo LFF taurę ir teisę žaisti dėl Supertaurės įgijo tokiu būdu.

Būtent „Žalgiris“ Supertaurę laimėjo pernai – tai jie padarė 1:0 nugalėję Marijampolės „Sūduvą“, o vienintelį mačo įvartį 88 minutę įmušė Mantas Kuklys.

Tiek Vilniaus, tiek ir Panevėžio klubai pasirengimo sezonui cikle vis gerina savo žaidimą bei įgauna pagreitį, o LFF.lt kalbinti A lygos klubų treneriai tikina, jog aiškaus favorito šiose rungtynėse nėra ir trofėjus gali atitekti bet kuriai komandai.

Žemiau – visų A lygos komandų trenerių mintys apie Supertaurės mačą ir tai, kas turi daugiau galimybių iškovoti pirmąjį naujo sezono trofėjų.

Victoras Basadre (Marijampolės „Sūduva“)

„Finalas yra finalas. Praėjusiais metais „Sūduva“ žaidė su Vilniaus „Žalgiriu“ ir įvartis krito pačioje rungtynių pabaigoje po, atrodytų, kvailos klaidos, bet kaip ir sakiau – finalas yra finalas ir ten gali atsitikti bet kas.

Tu gali turėti geresnę sudėtį, geriau būti pasiruošęs taktiškai, bet finale viską nulemia detalės, todėl favorito neturiu. Sakyčiau, kad komandų šansai yra 50 prieš 50.

Rokas Garastas („Kauno Žalgiris“)

„Teko žaisti su „Panevėžiu“, tai komanda tikrai išlaikiusi branduolį ir pasipildžiusi stipriais žaidėjais, pagal ambicijas ir komplektaciją – komanda nori kilti aukščiau nei buvo praeitais metais. Su „Žalgiriu“ patys žaisime savaitgalį, pajausime jų stovį, žaidimą su nauju treneriu. Matysime, kiek jie paėjo į priekį, kiek yra naujų idėjų, kiek tarpusavio supratimo.

Tai, viską sudėjus, atrodo, kad laukia labai lygi kova, su tam tikru „Žalgirio“ naujumu ir „Panevėžio“ išlikusiu stabilumu bei naujais papildymais, tikėčiausi labai lygios kovos. O kurie bus favoritai ir kam pavyks pasiekti pergalę… „Žalgirio“ pusėje gal yra daugiau patirties, bet „Panevėžys“ laimėjo taurę, o čia taip pat bus taurės formatas, tai, žvelgianti iš kitos pusės, galima šiek tiek krypti ir link „Panevėžio“.

Bet kaip kažkokių favoritų šiose rungtynėse neišskirčiau nė vienų, nė kitų“.

Tomas Tamošauskas (Gargždų „Banga“)

„Daug laiko praėjo nuo praeito sezono, neteko rungtyniauti nė su viena komanda kontrolinėse rungtynėse, sunku ką pasakyti. Galima sakyti vienareikšmiškai, žvelgiant į praėjusius metus, kad „Žalgiris“ turėtų būti favoritas, bet matant šių metų pasiruošimą, tai kyla daug klausimų ir abejonių, kas čia taps laimėtoju.

Matome „Panevėžio“ rezultatus, kaip jie prieš visus laimi, „Žalgiris“ kol kas buksuoja, plius jų komplektacija nėra iki galo aiški.

Favoritais nelaikyčiau nė vienų, tai yra Supertaurės rungtynės, kur viską nulemia vienas mačas, tad šansai čia 50 prieš 50“.

Vaidas Sabaliauskas (laikinasis Vilniaus „Riterių“ treneris)

„Susitiks šiai dienai vienas kito verti varžovai. „Panevėžys” išlaikė praėjusio sezono branduolį ir pasistiprino keliais naujais žaidėjais, tuo tarpu Vilniaus „Žalgiris” atnaujino sudėtį ir trenerių štabą. Manau, jog geresnį komandinį supratimą demonstruos Panevėžio futbolininkai.

Abi komandos mėgsta ir gali žaisti progresyvų futbolą bei yra grėsmingos standartinių padėčių metu. Tikiu, jog futbolo aistruoliai Supertaurės laimėtojus gali išvysti tik po baudinių serijos. Gerų rungtynių abiems ekipoms ir gražaus reginio futbolo fanams“.

Vitalijus Stankevičius (Kėdainių „Nevėžis“)

„Žinom, abiems komandoms palinkėčiau laimėti. Žaidėme su abiem komandomis draugiškas rungtynes, bet iš to, ką mačiau savo akimis draugiškose rungtynėse, tai man labai patiko „Panevėžys“. Galinga, tvirta komanda, nors lietuvių daug nėra, bet atlieka svarbius vaidmenis – Ernestas Veliulis, Eligijus Jankauskas, Tautvydas Eliošius, visi turi svarbias roles.

„Žalgiris“, kai žaidė prieš mus, buvo gal pačioje sunkiausioje pasiruošimo stadijoje, išleido daug jaunimo, bet apskritai manau, kad rungtynės bus labai įdomios ir linkėčiau tą taurę pakelti abiems komandoms, į tai susidės daug faktorių“.

Andrius Skerla (Kauno „Hegelmann Litauen“)

„Sunku pasakyti, nelaikyčiau nė vienos komandos favorite, abi jos vis dar yra pasiruošimo stadijoje. Taip, „Žalgiris“ tapo A lygos čempionais, bet iš to, ką mačiau pasirengimo metu, tai jie tik dabar įeina į geresnę formą, o „Panevėžys“ pasirengimo etape demonstruoja gerą futbolą, įdomūs žaidėjai, įdomus treneris ir nemanau, kad kažkas bus tikras favoritas

Jėgos yra apylygės, o kas laimės – sunku pasakyti. Iš to, ką mačiau „Panevėžyje“ – tai tikrai yra labai simpatiška, įdomi komanda, kuri šiemet, manau, nustebins A lygoje, o „Žalgiris“ visada yra galingas, turi gerą sudėtį, patyrusių žaidėjų, dar komplektuojasi, bet tai yra solidi komanda, kuri čempionate tikrai kovos dėl pirmos vietos. Sudėtinga pasakyti, kas didesni favoritai, gal šiek tiek „Žalgiris“, bet „Panevėžys“ gali nustebinti“.

Marius Šluta (Telšių „Džiugas“)

„Manau, kad šioje stadijoje „Panevėžys“ yra favoritai, tokia yra mano nuomonė. Pasirengimo laikotarpyje jie demonstruoja geriausią žaidimą, atrodo, kad dabar jie yra geriausioje sportinėje formoje. Bet mes žinome pastarųjų metų tendencijas, tai jie visada pasirengimo cikle atrodo geriausiai, tik sezono metu būna sunkiau.

Pasirengimo metu nežaidėme nė su viena iš šių komandų, negaliu nusakyti nei jų braižo, nei stipriųjų pusių, bet bendrai, bent jau man, „Panevėžys“ būtų favoritai“.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS