Neįgaliesiems

FC „Hegelmann“ mergaičių turnyre – 12 komandų

Praėjusį šeštadienį, birželio 11 dieną, Lietuvos futbolo federacijos Kauno treniruočių centre vyko Kauno rajono FC „Hegelmann“ klubo moterų atstovių organizuojamas mergaičių futbolo turnyras. Jame pareiškė norą dalyvauti net 12 komandų iš Kauno, Šiaulių, Marijampolės, Mažeikių ir Kauno rajono.

„Kartais ir tylus noras, tarp kelių draugių, gali virsti didžiu dalyku! FC „Hegelmann“ klubo mergaičių trenerės sugalvojo savo mergaitėms futbolo turnyrėlį ir pasidalino mintimis su keliais draugais. Tai vietoje 4 komandų mergaičių turnyre dalyvavo 12 komandų“, – dalyvių gausa džiaugėsi viena iš turnyro sumanytojų Ingrida Siliūnienė.

Mažųjų grupėje, gimusių 2011-2014 metais ir vėliau, dalyvavo 7 komandos: FA „Šiauliai“, Domeikavos FMK „Lituanica“, Marijampolės FC, Šiaulių FC „Gintra“, Mažeikių „Triumfas“, Kauno rajono FC „Hegelmann“-1 ir FC „Hegelmann“-2.  Vyresniųjų grupėje (2009-2010 m. gim.) varžėsi: FA „Šiauliai“, Marijampolės FC, Kauno rajono FK „Garliava“, FC „Hegelmann“-1 ir FC „Hegelmann“-2

„Manau, kad turnyras tikrai pavyko. Netrūko gerų emocijų, gražių įvarčių, šypsenų, tėvelių ir draugų palaikymo ir žinoma viską vainikavo apdovanojimai, kuriuos įsteigė FC „Hegelmann“ klubas, KAFF ir „Hummel“. Buvo apdovanotos komandos taurėmis, kiekviena dalyvė medaliais ir prizais. O taip pat buvo įsteigti prizai geriausioms komandų žaidėjoms“, – pasakojo I. Siliūnienė.

Geriausios kiekvienos komandos žaidėjos

Mažųjų grupė

1. FA „Šiauliai“ – Aistė Mašidlauskaitė.
2. FMK „Lituanica“ – Sandra Martinavičiūtė.
3. Marijampolės FC – Ieva Bekeraitytė.
4. FC „Gintra“- Viktorija Klapatauskaitė.
5. „Triumfas“- Melita Mitkevičiūtė.
6. FC „Hegelmann“-1 – Agota Nikitinaitė
7. FC „Hegelmann“-2 – Vasarė Varnauskaitė

Vyresniųjų gr. (2009-2010 m.g.)

1. FA „Šiauliai“ – Atėnė Žalnieriūtė
2. Marijampolės FC – Atėnė Senkutė.
3. FK „Garliava“ – Auksė Alčauskaitė.
6. FC „Hegelmann“-1- Aleksandra Vabolytė
7. FC „Hegelmann“ -2 – Gustė Morkulytė.

fchegelmann.com informacija, E. Šemioto nuotr.;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS