Neįgaliesiems

Feyenoord futbolo akademija kviečia registruotis į stovyklą

Feyenoord futbolo akademija, nepaisant karantino ir krizinės situacijos, tęsia savo veiklą Lietuvoje bei kviečia jaunuosius Lietuvos futbolininkus registruotis į stovyklą, kuri vyks Vilniuje, liepos 26-31 dienomis.

FC Feyenoord akademija – viena geriausių pasaulyje. Akamedijoje dirba geriausi srities specialistai, išauginę tokius talentus kaip Robin van Persie, Dirk Kuyt, Stefan de Vrij ir daugybę kitų. Stovyklos metu dalyviai dėmesį skirs trims pagrindinėms sritims: futbolo technikai bei filosofijai, fiziniam pasiruošimui bei unikalių talentų žaidėjuose vystymui.

Treniruotes ves Feyenoord akademijos pagrindiniai U-9, U-11 ir U-14 treneriai, sukaupę didžiulę patirtį vaikų ir jaunimo treniravime.

Vaikai turės realią galimybę ne tik gauti geriausias futbolo žinias iš Feyenoord Akademijos specialistų, bet ir būti pakviesti treniruotis Feyenoord Akademijoje Olandijoje.

Feyenoord Akademijos stovykla turi ribotą vietų skaičių, tam, kad treneriai ir specialistai galėtų skirti individualaus lygio dėmesį stovyklos dalyviams.

Norinčius dalyvauti stovykloje būtina išankstinė registracija: https://www.feyenoordcamp.lt/registracija

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS