Neįgaliesiems

FIFA kategorijos futsal teisėjai Š. Tamulynas ir M. Pomeckis teisėjaus Čempionų lygos atrankos rungtynėse

Sausio 12 d. rungtynėse, kuriose susikovė Kauno ,,Vyčio“ ir Jonavos ,,Vikingų“ salės futbolininkai, teisėjavo aukščiausią futsal kategoriją Lietuvoje turintys teisėjai Šarūnas Tamulynas ir Mantas Pomeckis.

Šios rungtynės įsiminė ne tik paskutinėmis sekundėmis įmuštu išlyginamuoju įvarčiu, bet ir pademonstruota bandomojo VAR pagalbininko technika, kuri buvo panaudota norint peržiūrėti geltonos/raudonos kortelės situaciją, po kurios sekė 6 – oji pražanga ir 10 metrų baudos smūgis.

Istorinis įvykis pasiteisino ir po vaizdo peržiūros teisėjai skyrė geltoną kortelę ir 10 metrų baudos smūgį.

Po ilgos pertraukos salės futbolo arbitrams išaušo diena, kai buvo gautas tarptautinis paskyrimas ir sausio 16 – ąją lietuvių švilpukai aidės Slovakijos arenoje, kur susitiks Slovakijos ,,Lučenec“ ir Rusijos ,,KPRF“ ekipos, kurios varžysis dėl patekimo į Futsal Čempionų lygos aštuntfinalį.

,,Kadangi dėl COVID-19 buvo atšaukta dauguma turėjusių vykti futsal tarptautinių rungtynių, turėjome metų pertrauką tarptautinėje arenoje. Dėka LSPFA pastangų ir įdėto darbo Lietuvos salės futbolo čempionatas vyksta, todėl turime tikrai neblogą teisėjavimo krūvį ir nelikome be praktikos. Aišku tarptautinė arena yra tarptautinė, tačiau mūsų šalies čempionė ,,Vyčio” komanda yra aukštai reitinguojama Europoje, o paskutinėmis dienomis Lietuvos komandos tikrai nenusileidžia ir seka ,,Vyčio” įkandin. Tad manau, kad teisėjaujamų rungtynių kokybė leidžia tinkamai ruoštis laukiantiems iššūkiams pasaulinėje arenoje“, – savo mintimis pasidalino teisėjas Šarūnas Tamulynas.

Džiuginanti naujiena, kad nuo šio sezono UEFA ir FIFA rungtynėms aptarnauti skiriami teisėjai iš tos pačios šalies. Tai bus pirmas kartas, kai abu lietuviai teisėjaus kartu tarptautinėje arenoje.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS