Neįgaliesiems

FIFA prezidentas priėmė kvietimą atvykti į Lietuvą

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) vadovai vakar lankėsi Tarptautinės futbolo asociacijos (FIFA) būstinėje Šveicarijoje ir susitiko su prezidentu Gianni Infantino.

LFF prezidentas Tomas Danilevičius susitikimo metu pristatė esamą Lietuvos futbolo situaciją ir atskleidė, kad mūsų šalis yra pasiruošusi organizuoti 2020 m. vyksiantį pasaulio salės futbolo (Futsal) čempionatą, kurio konkurse dėl šeimininkų teisės taip pat varžosi Japonija, Naujoji Zelandija, Kosta Rika ir Iranas.

FIFA prezidentas informavo, jog vertina visas gautas paraiškas ir sprendimą paskelbs organizacijos Tarybos susirinkimo metu rugsėjo 28-29 dienomis. Taip pat jis neslėpė susirūpinimo Lietuvos stadionų infrastruktūra ir teigė norintis atvykti į mūsų šalį diskusijoms dėl futbolo vystymo.

Prezidentai diskutavo ir apie naująjį „FIFA Forward“ ciklą, aptarė šios programos plėtros galimybes. „Džiaugiamės, kad prezidentas priėmė kvietimą atvykti į Lietuvą, toks bendradarbiavimas yra neabejotinai svarbus tiek mūsų federacijai, tiek visai šaliai. Norime, kad dalinimasis gerosiomis praktikomis taptų tradicija ir padėtų augti“, – teigė T. Danilevičius.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS