Neįgaliesiems

Finalininkų kelias iki svarbiausio mūšio – pažymėtas ir pratęsimais

Renovuotame Kauno Dariaus ir Girėno stadione Hegelmann LFF taurės finale laukia Vilniaus „Žalgirio“ bei Kauno raj. „Hegelmann“ ekipų akistata.

Šventinį renginį nuo 17 valandos tiesiogiai rodys LRT PLIUS ir LRT.lt.

Abi Optibet A lygos komandos kelią link taurės pradėjo nuo antrojo etapo.

„Hegelmann“ klubas pirmame etape sutiko kitą Kauno komandą – „Be1 NFA“ iš Optibet Pirmos lygos. Rungtynes Andriaus Skerlos auklėtiniai laimėjo 3:0 ir užtikrintai žengė į kitą etapą.

Žalgiriečiai, tuo tarpu, namuose priėmė kitą aukščiausios lygos klubą – Telšių „Džiugą“. Sensacijų sostinės klubas išvengė ir laimėjo mačą 3:1.

Aštuntfinalyje Vladimiro Čeburino auklėtiniai 1:0 įveikė antro diviziono atstovus Klaipėdos „Neptūną“, o „Hegelmann“ net 6:0 sudorojo Vilniaus BFA ekipą.

Varžybų ketvirtfinalyje kauniečiai 2:0 palaužė „Jonavą“, o Vilniaus komanda į pusfinalį prasprūdo neįtikėtinu būdu – ilgai atsilikusi ir žaidusi mažumoje, sostinės ekipa per pridėtą mačo laiką pelnė du įvarčius į Vilniaus „Riterių“ vartus ir prasimušė tarp keturių stipriausių.

Finalą abi komandos pasiekė tik po papildomo laiko – Vilniaus „Žalgiris“ per pratęsimą pranoko „Kauno Žalgirio“ futbolininkus, o „Hegelmann“ ir „Panevėžio“ mačas pasiekė ir baudinius, kurių serijoje tiksliau smūgiavo Kauno rajono komanda, kuri pirmą kartą pateko į taurės finalą.

Vilniaus „Žalgirio“ nuotr.;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS