Finalo MVP tapęs H. Videmontas: „Man svarbiau komandiniai trofėjai“

Vilniaus „Žalgiris“ gali švęsti – vilniečiai Šiauliuose iškovojo Hegelmann LFF taurę, finalinėse rungtynėse 5:1 sudoroję ir nukarūnavę praėjusio sezono laimėtojus FK „Panevėžį“.

Vienu iš pagrindinių sostinės ekipos pergalės kalvių tapo ekipos lyderis Hugo Videmontas.

Prancūzas buvo aktyvus visų rungtynių metu, o savo pasirodymą paženklino dviem tiksliais smūgiais.

Sėkmingas žaidimas jam garantavo naudingiausio finalo rungtynių žaidėjų titulą bei rėmėjų įsteigtus prizus.

Po rungtynių saugas džiaugėsi, jog komanda tinkamai sureagavo į praleistą įvartį ir puikiai sugrįžo į rungtynes antrame kėlinyje.

„Manau, kad nusipelnėme laimėti, labai gerai pradėjome rungtynes, turėjome šansų ir įmušėme. Pirmojo kėlinio pabaigoje nežaidėme gerai, tačiau po pertraukos sugrįžome ir įmušėme jau po pirmos savo progos.

Turėjome išlikti susikaupę ir toliau žaisti savo futbolą. Įrodėme, kad tai galime padaryti ir kai tai padarome, galime būti labai stipri komanda, didžiuojuosi dėl mūsų“, – akcentavo futbolininkas.

Jis taip pat teigė, jog vilniečiai šiuo metu demonstruoja gerą formą, o ją svarbu išlaikyti ir iki artėjančių svarbių rungtynių A lygos turnyre.

„Mes dabar esame labai geroje formoje, laimėjome kelias pastarąsias rungtynes kelių įvarčių persvara. Futbole kartais gali būti aukščiau, kartais – žemiau, dabar artėja rungtynės su „Sūduva“, tad turime būti joms pasiruošę šimtu procentų“, – mintimis dalinosi sostinės ekipos vedlys.

Futbolininkas taip pat džiaugėsi savo asmeniniu pasirodymu ir naudingiausio žaidėjo titulu, tačiau akcentavo, jog svarbiausia yra komandinės pergalės.

„Labai džiaugiuosi, kad šiandien pavyko pasižymėti ir apskritai neblogu žaidimu. Žinau, ką aš galiu padaryti, ir turiu padaryti dar daugiau. Turime ruoštis sezono finišui ir žinau, kad jei atiduosime šimtą procentų, viskas bus gerai.

Žaidžiu futbolą, ne tenisą, tad man svarbesni komandiniai trofėjai. Nepaisant to, žinoma, esu laimingas. Tačiau kai matau, kaip mes kovojome, galiu pasakyti, kad visa komanda nusipelnė šio titulo.

Šiame sezone turėjome daug tikslų – laimėti Supertaurę, taurę, čempionatą, žaisti Europoje. Supertaurės nelaimėjome ir nežaidėme Europoje, nesame tuo patenkinti, tačiau dabar pavyko laimėti taurę, tad norisi įgyvendinti ir antrą tikslą iš keturių“, – pasakojo H. Videmontas.