Neįgaliesiems

Finalo MVP tapęs M. Miličkovičius: „Tai – vienas svarbiausių mano įvarčių per karjerą“

Vilniaus „Žalgirio“ legionierius po keitimo žengė į aikštę ir įspūdingu smūgiu prisidėjo prie savo komandos triumfo Hegelmann LFF taurės finale.

Po keitimo jis aikštėje pasirodė sužaidus kiek daugiau nei valandą ir netruko palikti savo pėdsaką – likus žaisti 15 minučių iki pagrindinio laiko pabaigos jis įspūdingu šūviu iš baudos aikštelės prieigų smogė iš toli ir taip išvedė savo ekipą į priekį.

Nors „Hegelmann“ ekipa per pridėtą laiką rezultatą išlygino, tačiau pratęsime žalgiriečiai įmušė dar kartą ir triumfavo.

M. Miličkovičius po rungtynių buvo išrinktas naudingiausiu taurės finalo žaidėju ir po dvikovos spaudos konferencijoje pasidalino savo įspūdžiais.

„Buvo sunkios rungtynės prieš gerą varžovą, komanda buvo pavargui po ketvirtadienio rungtynių, tačiau atidavėme viską ir laimėjome rungtynes.

Buvau labai nustebęs dėl atmosferos, nesitikėjome tiek daug žmonių, norėčiau tokių rungtynių daugiau ir Lietuvos čempionate, žaidėjams ir sirgaliams tai būtų puiku“, – sakė jis,

Futbolininkui sezonas nėra lengvas – vos atvykęs į komandą jis buvo svarbi dėlionės dalis, tačiau vėliau turėjo vietą užleisti kitiems.

Nepaisant to, jis vėl tapo svarbia ekipos dalimi komandai pradedant žaisti Europos turnyruose.

„Kai atvykau į komandą, atvykau žaisti atakuojančio saugo vietoje. Gavau porą rungtynių parodyti save, bet reikėjo laiko, kol pripratau prie komandos, prie to, ko treneris iš manęs nori. Ruošiau save svarbiausioms sezono rungtynėms Europoje ir tokioms rungtynėms.

Nėra didelės paslapties, esu žaidėjas, kuris mėgsta būti netoli vartų, visada taip žaidžiau, visada noriu būti pavojingu ir mušti įvarčius, esu labai motyvuotas tai daryti“, – dėstė „Žalgirio“ narys.

Jis taip pat akcentavo, jog vienas iš pergalingų smūgių taurės finale – vienas svarbiausių per visą jo futbolininko karjerą.

„Esu labai laimingas ir tai yra vienas svarbiausių įvarčių per karjerą, tuo labiau naujame stadione per jo atidarymą, žinoma, vienas svarbiausių mano įvarčių“, – užbaigė jis.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS