Finišavo 2021–2022 metų Merginų elitinės lygos sezonas

Birželio 22 dieną sužaistos paskutinės Merginų elitinės lygos U17 diviziono rungtynės, po kurių į ketvirtą vietą pakilo Vilniaus MFK „Žalgiris“-Širvintų SC ekipa.

Vilnietės rezultatu 5:1 Žagarėje įveikė FK „Saned“-Joniškio SC bendraamžes bei iškovojo 17-ąjį tašką. Pirmajame kėlinyje Karina Vasilionok išvedė į priekį viešnias, o atsakomąjį įvartį pelnė Kornelija Domkutė. Antrajame kėlinyje Mildos Ivanciūtės dublis, Agnės Jakiūnaitės ir Elzės Kiškūnaitės įvarčiai suteikė vilnietėms pergalę.

Kitos 14-ojo turo rungtynės neįvyko, FK „Gintra“-ŠSG-FA „Šiauliai“ komandai neatvykus į Vilnių žaisti rungtynių prieš MFA „Žalgiris“-MRU ekipą. Šiaulietėms buvo įskaitytas techninis pralaimėjimas 0:3.

Rezultatyviausių žaidėjų rikiuotė:

1. Meida Proscevičiūtė (Ukmergės SC) – 29 įvarčiai

2. Žemyna Lekavičiūtė (MFA „Žalgiris“-MRU) – 18 įv.

3. Jotvilė Šapaitė (FK „Saned“-Joniškio SC) – 14 įv.

4–8. Kornelija Domkutė (FK „Saned“-Joniškio SC), Kamilė Medvedeva (FK „Utenos Utenis“), Saulutė Railaitė (FK „Gintra“-ŠSG-FA „Šiauliai“), Ineta Šukštulytė (MFA „Žalgiris“-MRU), Karina Vasilionok (MFK „Žalgiris“-Širvintų SC) – po 13 įv.