Neįgaliesiems

Finišavo antrasis „MrGolas” sezonas

Antrasis Lietuvos moksleivių Futsal žaidynių „MrGolas” sezonas pasiekė finišą. Trečiajame superfinalo turnyre paaiškėjo U14 amžiaus grupės nugalėtojai. Titulą nuskynė Švenčionių progimnazijos komanda.

Švenčioniškiams kelias iki pirmosios vietos buvo nelengvas – superfinalo A grupėje jie surinko 4 taškus, kaip ir dar dvi komandos. Kalvarijos komandos įvarčių skirtumas buvo geresnis, tad antras kelialapis į pusfinalį sprendėsi Švenčionių ir Varnių ekipų baudinių serijoje.

Pusfinalyje jie vienu įvarčiu pranoko Viekšnių gimnaziją, o kovoje dėl pirmosios vietos sutiko Kalvarijos komandą ir po atkaklios kovos laimėjo 3:2.

„Pergalę nulėmė labai didelis komandos darbas. Susivienijome, surimtėjome ir nugalėjome, – tikino komandos vartininkas Rokas. – Prieš baudinių seriją labai jaudinomės, bet pasitikėjome savo jėgomis. Finale buvo svarbu neprasileisti įvarčių. Praleidome antrą, bet išlaikėme rezultatą ir laimėjome. Bus labai smagu grįžti namo.“

„Svarbiausia buvo vaikų noras dalyvauti. Futbolas jų pomėgis, jie šiuo žaidimu gyvena, stengiasi treniruotėse. Žaisti tokioje salėje jiems buvo įdomu. Mes kaip mokytojai stengiamės prisidėti. Kartais reikia pabūti jų vietoje. Draugiškai siekėme tikslų. Kadangi praėjome nemažai etapų, tikėjau, kad galiu nužengti toli. Finalinio turnyro eigoje pamačiau, kad galime ir laimėti“, – teigė Švenčionių progimnazijai dirigavęs Karolis Builys.

Arti lemiamo etapo liko Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija. „Nuo mažens žaidžiame futbolą, mylime šį žaidimą, dalyvaujam visuose LFF turnyruose, esame užsigrūdinę. Čia gera nuotaika ir gera atmosfera“, – dar prieš apmaudžią baudinių seriją kalbėjo gimnazijos mokytojas Saulius Jogminas.

Panevėžio „Vyturio“ progimnazija pergalių nepasiekė, bet apie jas ir nekalbėjo dar turnyro eigoje: „Tikslas – dalyvauti. Metai iš metų siekiame superfinalo, ir viena čia būti jau pergalė. Mūsų šūkis – mes už futbolą. Nekalbėjome apie tai kelintą vietą užimsime, atėjome gerai praleisti laiką.“

Panevėžiečių mokytojas teigė, kad vaikai sportuoti mėgstą ir vasarą, organizuojama futbolo stovykla, o ir žiemą vaikai yra užsigrūdinę „Net ir dabar einame žaisti į lauką per pamokas. Tik kai pamoka pirmoji dar tamsoka, todėl kartais pykteli, kad nesimato“, – šypsojosi pedagogas. Jo vadovaujamoje komandoje žaidė ir krepšinį, ir tinklinį mėgstančių vaikinų, bet prioritetas dažniausiai atiduodamas futbolui.

Kiekvienoje komandoje ir krepšininkų, rankininkų, tinklininkų. Pas mane krepšininkas, tinklininkas. Jie dažniausiai atstovauja visoms sporto šakoms. Bet prioritetą atiduoda futbolui.

„MrGolas“ žaidynėse dalyvavo 276 komandos trijose amžiaus grupėse. Šį sezoną komandos pirmą kartą varžėsi dėl šalies nugalėtojų vardų su komandomis iš kitų regionų.

Finalininkus sultimis atgaivino „Tymbark“, o sportines aprangas padovanojo „Hummel“. Žaidynes organizavo Lietuvos futbolo federacijos narės Lietuvos masinio futbolo asociacija (MaFA) ir Lietuvos salės futbolo asociacija (LSFA).

Galutinė U14 varžybų rikiuotė:

1. Švenčionių progimnazija.

2. Kalvarijos gimnazija.

3. Viekšnių gimnazija;

4. Utenos Vyturių progimnazija;

5-6. Varnių M. Valančiaus gimnazija;

Šeduvos gimnazija („Riteriai“)

7-8. LSMU gimnazija;

Simno gimnazija;

9-10. Panevėžio Vyturio progimnazija;

Klaipėdos Vitės progimnazija.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS