Neįgaliesiems

Finišavo Hegelmann LFF taurės aštuntfinalis: gausaus sirgalių palaikymo sulaukę mėgėjai sensacijų nepateikė

Trečiadienio vakarą oficialiai finišavo Hegelmann LFF taurės aštuntfinalio etapas, po kurio paaiškėjo visos aštuonios komandos, kurios dar pratęs kovą dėl trofėjaus.

Praėjusią savaitę tolyn žengė „Panevėžio“, Vilniaus „Žalgirio“ ir „Marijampolė City“ komandos, o šią savaitę prie jų prisijungė dar penkios.

Antradienį buvo sužaistos dvejos rungtynės, kuriose Vilniaus ir Vilniaus regiono mėgėjų komandos savų sirgalių akivaizdoje priėmė komandas iš Optibet A lygos.

Nors mėgėjai kurį laiką atsilaikė, tačiau vėliau favoritai pateisino savo statusus ir iškovojo pergales – „Kauno Žalgiris“ prieš Naujosios Vilnios „Granitą“ laimėjo 4:0, tuo tarpu Vilniaus „Riteriai“ 5:1 susitvarkė su Futbolo mokyklos „Ataka“ komanda.

Tuo tarpu trečiadienį į ketvirfinalį žengė dar trys Optibet A lygos klubai. Pirmieji tai padarė Kauno raj. „Hegelmann“, kurie išvykoje net 6:0 nubaudė grubiai gynyboje klydusius Vilniaus BFA futbolininkus iš Optibet Pirmos lygos.

Vakarinėse rungtynėse intrigos buvo daugiau, tačiau ir ten savo persvaras įrodė favoritai – „Jonava“ po kovos 2:1 palaužė FK „TransINVEST“ iš LFF II lygos, o dviejų Optibet A lygos komandų akistatoje savo pranašumą įrodė Marijampolės „Sūduva“, namuose 2:0 nugalėjusi Gargždų „Bangą“.

Visi šios savaitės Hegelmann LFF taurės rezultatai

FK „Granitas“ (III lyga) – „Kauno Žalgiris“ (Optibet A lyga) 0:4;

FM „Ataka“ (IV B lyga) – Vilniaus „Riteriai“ (Optibet A lyga) 1:5;

Vilniaus BFA (Optibet Pirma lyga) – Kauno raj. „Hegelmann“ (Optibet A lyga) 0:6;

Marijampolės „Sūduva“ (Optibet A lyga) – Gargždų „Banga“ (Optibet A lyga) 2:0;

Vilniaus „TransINVEST“ (LFF II lyga) – FK „Jonava“ (Optibet A lyga) 1:2;

**********

Po šio etapo dėl trofėjaus toliau kovoja aštuonios komandos. Septyni Optibet A lygos klubai (Vilniaus „Žalgiris“, FK „Panevėžys“, „Kauno Žalgiris“, Marijampolės „Sūduva“, Kauno raj. „Hegelmann“, Vilniaus „Riteriai“ bei FK „Jonava“) bei vieni Optibet Pirmos lygos atstovai – „Marijampolė City“.

L. Bartkaus/„Kauno Žalgirio“ nuotr.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS