Finišavo Klaipėdos futsalo I lygos varžybos

Vasario 4 d. finišavo Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I-os lygos varžybos. Trečius metus paeiliui į finalą patekusi „Gargždų Pramogos-Litimbera“ tik po atkaklios kovos ir baudinių serijos 4:4 (2:2, baudiniai 4:1) nugalėjo pirmąkart į finalą patekusią „Irenitos“ komandą.

„Gargždų Pramogos-Litimbera“ po metų pertraukos susigrąžino nugalėtojų titulą, nes pernai taip pat tik po baudinių serijos buvo pralaimėjusi finale.

Tuo tarpu penkis kartus paeiliui finale žaidęs „Klaipėdos Universitetas“, šiemet buvo priverstas kovoti dėl prizinės vietos mažajame finale ir tik antroje rungtynių pusėje įveikė  5:2 (1:0) įrodė savo pranašumą prieš „Bočius“, kurie šiemet pirmąkart pateko į Finalo ketvertą.

FINALAS

“IRENITA” – “GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA” 4:4 (2:2) (baudinių serija 1:4)

Finale nuožmi kova užvirė nuo pat pirmųjų minučių, tačiau abi komandos per pirmas dešimt minučių labiau skyrė dėmesį savo vartų saugumui. Vis gi pirmojo įvarčio ilgai laukti neteko – „Irenitos“ žaidėjas Mantas Perepliotovas tiksliu tolimu smūgiu iš beveik aikštės centro užklupo varžovų vartininką ir kamuolys nuo virpsto suspurdėjo vartų tinkle (1:0). Bet praėjus vos porai minučių Aurelijus Staponka iš baudos aikštelės prieigų atsakė stipriu smūgiu ir kamuolys nuo skersinio nusileido į „Irenitos“ vartus. Tuo šios komandos bėdos per šią atkarpą nesibaigė – Simonui Urbiui per trumpą laiką gavus du įspėjimus, jis buvo pašalintas iš aikštės ir „Gargždų Pramogos-Litimbera“ per dvejas minutes, kol varžovai žaidė mažumoje, spėjo persverti rezultatą (2:1). Gan greitai atsigavusi po šių nesėkmingų minučių, „Irenita“ dar pirmoje rungtynių pusėje spėjo išlyginti rezultatą (2:2), kai savo puikų reidą per pusę aikštės įvarčiu užbaigė Aurimas Jurgelevičius.

Sėkmingai „Irenitai“ susiklostė ir antrojo kėlinio pradžia, kai vos tik įsibėgėjus kėliniui Mantas Perepliotovas dar vienu tolimu tiksliu smūgiu nuginklavo varžovų vartininką (3:2), o dar po kelių minučių Gvidas Juška padvigubino „Irenitos“ persvarą (4:2). Bet rungtynėms artėjant į pabaigą „Gargždų Pramogos-Litimbera“ sugebėjo pasinaudoti varžovų didesniu nuovargiu, dėl mažesnio atsarginių žaidėjų skaičiaus, ir įpusėjus keliniui Edvino Bračkaus tiksliu smūgiu sumažino atsilikimą, o likus kiek daugiau nei šešioms minutėms iki kėlinio pabaigos Karolis Urbaitis baudos smūgiu atstatė lygybę (4:4), kuri išliko iki finalinės sirenos.

Baudinių serijoje „Gargždų Pramogos-Litimbera“ žaidėjai sėkmingai smūgiavo visus keturis kartus, o „Irenitos“ komandos buvo tik vienas tikslus bandymas iš trijų ir „Gargždų Pramogos-Litimbera“ antrąkart tapo Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I-os lygos nugalėtoja.

DĖL III-os VIETOS

“KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS” – “BOČIAI” 5:2 (1:0)

Dvikovos dėl III-os vietos pradžioje žymiai aktyvesni buvo jaunieji „Bočių“ žaidėjai ir jie dažniau atakavo „Klaipėdos Universiteto“ vartus. Tačiau daugiau žaidybinės patirties turinti „Klaipėdos Universiteto“ ekipa sugebėjo ne tik atremti visus varžovų išpuolius, bet ir įpusėjus kėliniui išsiveržė į priekį kai komandos draugo perdavimą link vartų „uždarė“ Ernestas Razonas (1:0).

Iki pertraukos daugiau nei vienai komandai pasižymėti nebepavyko, o antrojo kėlinio pirmoje pusėje nors „Bočiai“ ir rezgė ilgas atakas, „Klaipėdos Universitetas“ kontratakomis įmušė tris įvarčius, kurių autoriai buvo Karolis Atutis, Marius Stonkus ir Ernestas Razonas (4:0).

Nors netrukus Martyno Bučo įvarčiu „Bočiai“ pirmąkart pralaužė varžovų gynybą (1:4), bet „Klaipėdos Universitetas“ gan greitai Aurimo Skurdelio įvarčiu susigrąžino turėtą keturių įvarčių persvarą (5:1).

Prieš pat rungtynių pabaigą „Klaipėdos Universitetas“ dar spėjo nukreipti kamuolį į savo vartus (5:2), bet tai nesutrukdė šiai komandai papildyti savo laimėjimų kolekciją III vietos laimėjimu.

Rezultatyviausiais I lygos žaidėjais tapo Donatas Navikas („Irenita“) ir Deividas Lukošius („Miško Pasaka“), įmušę po 17 įvarčių.

Geriausiiu žaidėju išrinktas Karolis Urbaitis („Gargždų Pramogos-Litimbera“), o geriausiu vartininku – Darius Uselis („Gargždų Pramogos-Litimbera“).