Neįgaliesiems

Finišavo LFF futsal taurės aštuntfinalio etapas

Antradienį LFF futsal taurėje buvo sužaistos paskutinės aštuntfinalio rungtynės, po kurių paaiškėjo visos į ketvirtfinalį patekusios komandos.

Paskutiniąja komanda, kuri žengė į taurės ketvirtfinalį, tapo FK „Saulės krašto“ kolektyvas, kuris net 9:1 nugalėjo FC „Klaipėda City“ klubą.

Keturioliktą rungtynių minutę rezultatas dar buvo 1:1, bet prieš pat pertrauką „Saulės kraštas“ pelnė du įvarčius ir tai tapo nokautuojančiu smūgiu varžovams, nes antrajame kėlinyje klaipėdiečiai nuo žemės jau nepakilo.

Antrajame kėlinyje „Saulės kraštas“ per pirmas aštuonias minutes įmušė net šešis įvarčius be varžovų atsako, o po to ramiai užbaigė rungtynes.

Jau kiek anksčiau į ketvirtfinalį po atkaklios kovos žengė Gargždų „Pramogos“ (4:3 nugalėjo Jurbarko „Imsrę“), Mažeikių VIP (3:0 įveikė „Aleksotą“), „Dembava“ (5:1 įveikė FK „Smūgį“), Jonavos „Vikingai“ (2:0 palaužė „Širvintas-VGTU Vilkus“), Vilniaus „TurboTransfers“ (10:5 sutriuškino Alytaus „Dainavą“), „Kauno Žalgiris“ (6:0 sutriuškino „Panevėžį“) ir ŠSPC „Radviliškis“ (3:2 įveikė Kybartų „Sveikatą“).

Dėl įtempto tvarkaraščio „TurboTransfers“ jau spėjo sužaisti ir savo ketvirtfinalio rungtynes, kuriose 5:2 nugalėjo „Dembavą“ ir tapo pirmąja pusfinalio komanda, o kitose ketvirtfinalio rungtynėse susirems Jonavos „Vikingai“ ir „Kauno Žalgiris“, ŠŠSPC „Radviliškis“ ir Gargždų „Pramogos“ bei Mažeikių VIP ir „Saulės kraštas“.

Pirmosios dvejos iš likusių ketvirtfinalio rungtynių bus sužaistos jau šįvakar, vasario 9 dieną. Visas etapas turi būti sužaistas per vasario mėnesį.

Futsal LFF Taurės ketvirtfinalio poros:

Mažeikių VIP – „Saulės kraštas“

Jonavos „Vikingai“ – „Kauno Žalgiris“

Gargždų „Pramogos“ – ŠSPC „Radviliškis“

„Dembava“ 2:5 Vilniaus „TurboTransfers“

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS