Neįgaliesiems

Finišavo moterų Baltijos lyga

Rugsėjo 9 dieną buvo sužaistos paskutinės Baltijos moterų lygos (BWFL) rungtynės, po kurių paaiškėjo galutinės komandų pozicijos.

Varžybų šeštajame ture sprendėsi sidabro ir bronzos medalių savininkių klausimas. Estijos čempionės „Pärnu“ (9 taškai) išvykoje 0:6 palaužė Rygos futbolo mokyklą (6 t.) ir, aplenkus latves, iškovojo antrąją vietą.

Ketvirtoje vietoje finišavo Talino „Flora“ (6 t.), kuri turnyrą užbaigė pergale 4:0 prieš „Liepāja“ (3 t.).

Šiaulių „Gintros-Universiteto“ (12 t.) ekipa jau rugpjūčio 11-ąją užsitikrino nugalėtojų titulą. Šiaulietės namuose įveikė Latvijos atstoves – 6:1 „Liepāja“ ir 3:2 Rygos futbolo mokyklą. Išvyka į Estija baigėsi sėkmingai – 3:0 nugalėta „Flora“ ir 1:0 „Pärnu“. Jelena Čubrilo pastarojoje dvikovoje 74 min. įmušė „auksinį“ įvartį.

„Kauno Žalgiris“ (0 t.) savo debiutiniame sezone užėmė paskutinę šeštą vietą, tačiau žaidėjoms turnyras tapo reikšminga patirtimi. Kaunietės išvykose 0:1 pralaimėjo „Florai“, 0:2 „Pärnu“, 0:5 „Liepāja“ klubams, o savo pasirodymą pabaigė pralaimėjimu rygiškėms NFA stadione 1:5. Kapitonė Milda Liužinaitė tapo vienintelio įvarčio autore.

„Baltijos lyga mūsų komandai buvo pirmasis tarptautinis turnyras ar, apskritai, tarptautinės rungtynės. Norint augti ir tobulėti, mums tokio lygio rungtynės yra tiesiog būtinos, todėl lygą vertinu teigiamai.

Kaip komandai ir kiekvienai atskirai, žaidimas prieš stipriausias Baltijos valstybių komandas privertė mus dirbti 150 procentų, privertė greičiau mąstyti, stipriau atiduoti perdavimą, žaisti tvirčiau. Žaidžiant su stipriomis komandomis, nors ir pralaimime, visada yra didesnė nauda nei lengva pergale“, – teigė M. Liužinaitė.

2017 m. sezono rezultatai (Latvijos FF inf.)

Autorius – Robertas Každanas/LFF.lt; Janek Eslon nuotr.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS