Finišavo pirmoji LFF II lygos pusė

Šią savaitę oficialiai pasibaigė LFF II lygos sezono pirmoji pusė, po kurios komandos išėjo į vasaros pertrauką.

Tiesa, vienerios pirmo rato rungtynės dar liko nesužaistos – savo dvikovos nesužaidė „Vilties“ ir „Saned“ ekipos, kurios antroje sezono pusėje santykius aiškinsis dukart.

Paskutinėse rungtynėse savo pranašumą viršūnėje dar labiau įtvirtino Gargždų „Bangos“ antroji komanda – paskutinėse rungtynėse ji namuose net 6:0 sudorojo Telšių „Džiugo“ dublerius. Dubliais čia pasižymėjo Andrius Lūža ir po pertraukos aikštėje pasirodęs Matas Žvaigždinas.

Pagrindiniai konkurentai šiuo metu – Mažeikių „Atmosferos“ bei Kauno raj. „Hegelmann“ komandos, kurios pirmą sezono dalį taip pat užbaigė pergalėmis.

Pirmieji išvykoje 3:1 nugalėjo „Dembavą“, o „Hegelmann“ svarbiose ir atkakliose rungtynėse namuose 3:2 pranoko „Šilutės“ futbolininkus. Įdomu, kad likus žaisti 20 minučių Kauno rajono ekipa dar atsilikinėjo, tačiau per likusį laiką parodė charakterį ir dviem įvarčiais perlaužė rungtynes į savo pusę.

Tiesa, nei vieni, nei kiti persekiotojai negali lyderių pavyti per vienerias rungtynes – Mažeikių komanda nuo „Bangos“ B atsilieka keturiais, o „Hegelmann“ B – penkiais taškais.

Tuo tarpu į paskutinę lentelės poziciją vėl buvo nustumta Vilniaus „Viltis“, kuri išvykoje net 0:4 pralaimėjo FKS „Ukmergės“ futbolininkams.

Juos aplenkė Kybartų „Sveikatos“ komanda, kuriai pakako vieno įvarčio, kad Vilkaviškyje būtų nugalėta Marijampolės „Sūduvos“ B ekipa.

Visi sužaistų rungtynių rezultatai (du susitikimai jau buvo sužaisti birželio mėnesį):

Tauragės „Tauras“ – Klaipėdos FM 0:0;

Kauno raj. „Hegelmann“ B – „Šilutė“ 3:2;

Panevėžio raj, „Dembava“ – Mažeikių „Atmosfera“ 1:3;

Alytaus „Dainava“ B – Joniškio „Saned“ 4:0;

Gargždų „Banga“ B – Telšių „Džiugas“ B 6:0;

Kybartų „Sveikata“ – Marijampolės „Sūduva“ B 1:0;

Dabar komandų laukia pertrauka, o į aikštes ekipos sugrįš rugpjūčio mėnesio pradžioje.