Neįgaliesiems

Finišavo seminarų maratonas pradedantiems teisėjams

Rugpjūčio mėnesio Lietuvos futbolo teisėjų asociacijos (LFTA) darbymetis pasibaigė. Penkiuose miestuose vykdytų seminarų metu net 90 dalyvių buvo supažindinti su futbolo taisyklių abėcėle.

Seminarai naujiems ir pradedantiems futbolo teisėjams rugpjūčio 13–27 dienomis buvo surengti Klaipėdoje, Šiauliuose, Kaune, Panevėžyje ir Vilniuje.

LFTA sulaukė rekordinio susidomėjimo iš 90 užsiregistravusių dalyvių. Seminarų metu kiekvienas dalyvis turėjo galimybę pasitikrinti savo žinias sprendžiant futbolo taisyklių testą. Po testo buvo pristatytos taisyklės bei jų atnaujinimai.

Prieš praktinius užsiėmimus buvo pademonstruota teisėjo asistento darbo su vėliavėle technika. Praktinėje dalyje visi dalyviai galėjo įsijausti į asistento rolę ir atlikti nuošalės matymo-suvokimo testą.

Organizatoriai džiaugiasi, kad susidomėjimas kiekvienais metais vis auga ir tikisi, kad įsitraukiančių moterų ir vyrų į futbolo teisėjų veiklą atsiras vis daugiau. Norintys išbandyti teisėjavimo subtilybes kviečiami kreiptis el. pašto adresu s.tamulynas@lff.lt.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS