Neįgaliesiems

Finišavo Šiaulių apskrities futsal pirmenybės

Baigėsi dar 2016 metais startavusios Šiaulių apskrities salės futbolo pirmenybės „Toyota” taurei laimėti. Pirmoje lygoje triumfavo Ginkūnų „Šauliai-Dakaras”, antroje – „Sovli”.

 

Intriga iki paskutinės sekundės

Antrojoje lygoje mažajame finale susitiko FVK „Šiauliai” ir „Adiada”. Šiose rungtynėse vyko apylygė kova, tačiau antrajame kėlinyje „Adiada” kelis kartus suklydo, o tuo pasinaudoję FVK „Šiauliai” susižėrė saugią persvarą, o galutinis rezultatas – 6:2.

Antrosios lygos finale varžėsi „Sovli” bei SC-FK „Akmenė”. Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „Akmenė” ir vienu metu pirmavo 2:0, tačiau antroje pirmojo kėlinio pusėje „Sovli” perėmė iniciatyvą bei iki pertraukos jau persvėrė rezultatą į savo pusę. Antrajame kėlinyje komandos pelnė po du įvarčius, o iki pat paskutinės sekundės SC-FK „Akmenė” stengėsi pelnyti penktąjį įvartį, tačiau savo vartus patikimai apsaugojo „Sovli” futbolininkai, o po finalinės sirenos pastarieji džiaugėsi pergale bei iškovoję II lygos taurę.

Prizinės vietos po baudinių serijos

Pirmoje lygoje dėl trečiosios vietos susitiko SK „Tauras” bei „Juventa-99″. Po įnirtingos kovos finalinė sirena užfiksavo rezultatyvias lygiąsias – 3:3. Komandos stojo mušti 6 metrų baudinių, o šioje serijoje tiksliau smūgiavo „Tauro” žaidėjai, kurie ir atsiėmė trečiosios vietos taurę.

Finale grūmėsi Ginkūnų „Šauliai-Dakaras” ir „Saulininkas-OBLT” futbolininkai. Nuo pat pirmųjų minučių aikštėje vyko atkakli ir vyriška kova ir tai atsispindėjo pražangų skaičiuje. Po pirmojo kėlinio 2:0 pirmavo „Saulininkas-OBLT”, tačiau antrajame kėlinyje rezultatą išlygino „Šauliai-Dakaras”, o nuaidėjus sirenai finale nugalėtojas nepaaiškėjo, todėl ir čia komandos mušė 6 metrų baudinius. Po šios serijos rankas į viršų kėlė ir pergale finale džiaugėsi „Šauliai-Dakaras”.

Po šių rungtynių komandos ir žaidėjai buvo apdovanoti „Toyota” atstovo Šiauliuose „Sovli” įsteigtais prizais, o I ir II lygos komandoms nugalėtojoms po prizą įsteigė „Adiada”.

II lygoje geriausiu vartininku pripažintas Ramūnas Janušauskas („Sovli”), gynėju – Artūras Mačys (SC-FK „Akmenė”), puolėju – Virgerdas Kavolis (FVK „Šiauliai”). Rezultatyviausiai II lygoje žaidė Egidijus Dabužinskas („Žaliūkiai”) ir Nerijus Čepas (FK „Tetukai”), abu žaidėjai pelnė po 17 įvarčių.

I lygoje geriausiu vartininku išrinktas Airidas Jocas (SK „Tauras”), gynėju – Deividas Lunskis (FC „Saulininkas-OBLT”), puolėju – Vytautas Mituzas (Ginkūnų „Šauliai-Dakaras”). Rezultatyviausiu žaidėju tapo Paulius Aukštikalnis (Ginkūnų „Šauliai-Dakaras”), kuris pelnė 16 įvarčių.

Galutinės vietos:

I lyga:

VIII vieta – „Šiaulių universitetas”

VII vieta – FK „Fanai”

VI vieta – „ŠSPC-Radviliškis”

V vieta – FA „Šiauliai”

IV vieta – „Juventa-99″

III vieta – SK „Tauras”

II vieta – FC „Saulininkas-OBLT”

I vieta – Ginkūnų „Šauliai-Dakaras”

 

II lyga:

XIII vieta – RK „Vairas”

XII vieta – RK „Baltrex-Šiauliai”

XI vieta – „Adiada-2″

X vieta – „Geoline-OBLT”

IX vieta – FK „Tetukai”

VIII vieta – „Žaliūkiai”

VII vieta – „Oro gynybos batalionas”

VI vieta – FK „Savanoris”

V vieta – „Tūzai”

IV vieta – „Adiada”

III vieta – FVK „Šiauliai”

II vieta – SC-FK „Akmenė”

I vieta – „Sovli”

saff.lt informacija.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS