Neįgaliesiems

Finišavo Telšių rajono salės futbolo pirmenybės

2017 m. sausio 7 d. baigėsi du mėnesius trukusios atviros Telšių rajono salės futbolo pirmenybės Ryškėnų taurei laimėti.

Pirmenybėse iš viso dalyvavo 11 komandų ir komandoms teko žaisti rato sistema. Į antrąjį etapą dėl pagrindinės taurės pateko 1-6 vietas iškovojusios komandos, o likusios 4 kovojo dėl Paguodos taurės.

Antrajame etape komandos taip pat žaidė rato sistema tik iš pirmojo etapo atsinešdamos iškovotus taškus. Tokia sistema lėmė, kad kiekvienos rungtynės buvo aukso vertės.

Antrajame etape dėl pagrindinės taurės kovojo šios komandos: Byggvito, FK „Svajoklis“, Centras, Samogitia, Ateitis ir FK „Benefisas“, o dėl Paguodos taurės: FK „Jaunimas“, Mažeikių „Olimpo-SC“, Varnių „Spigins“ ir Ateitis-2.

Susumavus visus antro etapo rezultatus, paaiškėjo, kad Ryškėnų pereinamoji taurė atiteko Byggvito komandai – 36 tšk., antrąją vieta iškovojo FK „Svajoklis“ – 32 tšk., o trečiąją vietą užėmė Ateities komanda – 29 tšk., Paguodos taurę iškovojo FK „Jaunimas“ – 19 tšk.

Pirmenybių uždarymo metu sveikinimo žodį tarė Telšių apskrities futbolo federacijos prezidentas Leonas Dunauskas ir pirmenybių rėmėjas Gintaras Jankauskas.

Komandoms prizininkėms buvo įteiktos taurės ir medaliai, o komandų geriausiems žaidėjams Edvinui Sirutavičiui (Byggvito), Vladimir Sachniuk (FK „Svajoklis“), Laimonui Šapui (Ateitis), Davidui Arlauskiui (Centras), Andriui Viršilui (Samogitia), Tomui Rapalavičiui (FK „Benefisas“), Deivydui Jasiuliui (FK „Jaunimas“), Donatui Vorui (Mažeikių „Olimpo-SC“), Eimantui Mongirdui (Varnių „Spigins“), Tomui Lekavičiui (Ateitis-2) ir Kiprui Keliauskui (FC „Džiugas“-2002) asmeniniai prizai. Rezultatyviausio žaidėjo prizas atiteko FK „Svajoklio“ komandos žaidėjui Tomui Vyšniauskui – 27 įvarčiai. Geriausiu vartininku pripažintas Tomas Bagvilas iš Byggvito komandos.

UAB „Ramunsa“ įsteigtu piniginiu prizu apdovanota jauniausia pirmenybių komanda FC „Džiugas-2002“.

Byggvito ir FK „Svajoklio“ komandos sausio 14 d. nuo 11 val. Telšių sporto ir rekreacijos centro salėje varžysis Telšių apskrities salės futbolo finalinėse varžybose su Mažeikių „Olimpo-SC“, Rietavo „Rietuvos“, Plungės „Žiogų“ ir Plungės baldų komandomis.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS