Neįgaliesiems

FK „Panevėžys“ – paskutinis Hegelmann LFF taurės pusfinalio dalyvis

„Panevėžio“ futbolo klubas pratęsė pastarųjų metų tradiciją ir žengė į „Hegelmann LFF taurės“ varžybų pusfinalį. Aukštaitijos sostinės komanda su vyr. trenerio poste šį kartą buvusiu Dainiumi Glevecku priešakyje svečiuose 2:0 (2:0) nugalėjo „Marijampolė City“ futbolininkus.

Įveikę šią „Optibet Pirmos lygos“ atstovę, panevėžiečiai pusfinalio etape stos į kovą su Kauno rajono „Hegelmann“ ekipa.

Pirmasis pavojingai marijampoliečių vartams pagrasino Adnanas Bašičius, kuriam nepavyko sėkmingai perkelti kamuolio per vartininką. Kiek vėliau du kartus pavojingai atakavo Jeffrey Sarpongas – pirmame etape smūgį atrėmė vartų sargas, o antroje situacijoje kamuolį nuo vartų linijos išmušė Marijampolės klubo žaidėjas.

30-ąją minutę „Panevėžys“ išsiveržė į priekį. Gerą perdavimą į baudos aikštelę atlikęs Tautvydas Eliošius stebėjo, kaip į starto sudėtį sugrįžęs Ernestas Veliulis nuo virpsto nukreipė kamuolį į vartus. Pastarasis vėliau neišnaudojo dar vienos progos, bet 45-ąją minutę J. Sarpongo perdavimą pavertė dubliu.

„Marijampolė City“ ekipa išsiskyrė tik vienu pavojingesniu brazilo Higoro smūgiu, kurį atrėmė į rikiuotę grįžęs Rafaelis Broetto.

Antrame kėlinyje varžovai atliko keletą tolimesnių smūgių, o ryškiausias „Panevėžio“ epizodas priklausė Ariagneriui Smithui – puolėjas suklaidino du varžovus ir sukirto kamuolį į virpstą. Be to, šanso dvikovoje sulaukė saugas Ronaldas Misiūnas.

fk-panevezys.lt informacija ir nuotr.;

**********

Hegelmann LFF taurės pusfinalio etapo poros

Vilniaus „Žalgiris“ (Optibet A lyga) – FK „Kauno Žalgiris“ (Optibet A lyga);

Kauno raj. „Hegelmann“ (Optibet A lyga) – FK „Panevėžys“ (Optibet A lyga).

Pusfinaliams sužaisti bus skirtos spalio 1, 4 ir 5 dienos.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS