Neįgaliesiems

FK „Vilnius“ klubui – solidus UEFA apdovanojimas

FK „Vilnius“ sulaukė solidaus įvertinimo iš UEFA – sostinės organizacija buvo apdovanota bronziniu prizu 2021-ųjų UEFA masinio futbolo apdovanojimuose, geriausio profesionalaus klubo kategorijoje.

Prizas skiriamas klubams, kurie savo veikloje skatina įsitraukimą ar specialiais socialiniais tikslais, kurie yra nukreipti į vietines bendruomenes bei masinį futbolą.

„Džiaugiamės šiuo FK „Vilnius“ klubo pasiekimu. Beveik kiekvieni metai pasitinkami su apdovnaojimu skirtingoms organizacijoms ar projektams. FK „Vilnius“ kiekvienais metais skiria vis daugiau dėmesio savo klubo struktūrai, bendruomenės plėtimui. Taip pat smagu, kad UEFA komitetas skyrė šį apdovanojimą, kuris, tikimės, paskatins ir kitus klubus daugiau investuoti į bendruomenės plėtrą“, – teigė Lietuvos masinio futbolo asociacijos direktorius Ignas Marcinkevičius.

Pristatant sostinės klubą šioje nominacijoje, buvo išskirti keli esminiai akcentai, skiriantys komandą tarp kitų.

Vaikai iš nepasiturinčių šeimų neturi mokėti už treniruotes, taip pat nemokamai gauna visą reikalingą aprangą, taip pat bendrauja su šeimomis ir suteikia joms visą reikalingą pagalbą. Taip pat bendradarbiaujama su vaikų vėžio asociacija „Paguoda“, o rungtynių metu sirgaliai buvo kviečiami aukoti pinigus šiai organizacijai.

Bendruomeniškumą klubas pademonstravo ir pradėjus kandžiotis žiemai – kai gausus sniegas žiemos metu gausiai padengė BFA arenos kupolą, klubo bendruomenė, treneriai, žaidėjai ir kiti nariai į rankas paėmė kastuvus bei padėjo nukasti sniegą, o tai leido arenoje toliau tęsti treniruotes be pavojaus.

Klubo sistemoje treniruojasi berniukai nuo 4 iki 11 metų amžiaus, taip pat mergaitės ir merginos – nuo 4 metų iki pagrindinės komandos, taip pat yra moterų fitneso grupė, vienos dienos renginiai šeimoms. Visos treniruotės yra rengiamos profesionalių trenerių bei jų asistentų, taip pat – kineziterapeutų, fizinio parengimo bei vartininkų trenerių. Vienas treneris dirba daugiausiai su 10 vaikų.

Taip pat FK „Vilnius“ yra pirmas klubas Lietuvoje, kuris transliuoja visų savo mergaičių ir pagrindinės moterų komandų rungtynes, taip pat ir berniukų U10 grupės.

Kiekvieno mėnesio paskutinį šeštadienį klubo bendruomenė rengia draugiškas treniruotės su auklėtinių tėvais, taip siekiant didinti tarpusavio ryšį ir įtraukti šeimas į klubo veiklą.

Pagrindinės komandos atstovai turi galimybes save išbandyti ir kitose rolėse, kaip treniravimas, marketingas, socialinių tinklų valdymas, teisėjavimas, renginių organizavimas bei kitos sritys.

Lietuvos futbolo federacija sveikina FK „Vilnius“ klubą sulaukus UEFA įvertinimo.

FK „Vilnius“ nuotr.;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS