Neįgaliesiems

FTRA prezidentu išrinktas Valdas Urbonas

Liepos 25 dieną Kaune surengtas Futbolo trenerių rengimo asociacijos (FTRA) neeilinis susirinkimas, kurio metu naujuoju organizacijos prezidentu buvo išrinktas Valdas Urbonas.

Prieš tai, nuo 2018 metų spalio mėnesio FTRA prezidento pareigas ėjo Nerijus Dunauskas. Naujasis asociacijos prezidentas išrinktas ketverių metų kadencijai.

Taip pat susirinkimo metu buvo išrinkta ir naujoji FTRA valdyba. Valdybos nariais patvirtinti Rokas Garastas, Henrikas Grigas, Rimvydas Kochanauskas, Vitalijus Stankevičius ir Valdas Urbonas.

„Tai yra naujas iššūkis, kurį priėmiau. Esu įgijęs praktinės patirties kaip treneris ir, manau, rasiu būdų kaip realizuoti save šioje veikloje. Norėčiau padėkoti asociacijos nariams už išreikštą pasitikėjimą. Turėsime daug darbų ir iššūkių, tad su nekantrumu laukiu šio etapo.

Trenerių bendruomenė turi svarbią vietą Lietuvos futbolo veikloje. Būti atsakingam už trenerių rengimo sritį yra svarbi užduotis, nes nuo trenerių darbo kokybės ir kasdienio požiūrio į darbą daug kas priklauso, pirmiausiai, tai komandų rezultatai. Norisi, kad treneriai šį darbą atliktų kuo geriau ir kiekvienas galėtų realizuoti savo svajonę dirbti treneriu. Manau, kad tikrai turime rezervų šioje srityje ir reiktų mums susitelkti atliekant šią misiją.

Mūsų darbas turi būti naudingas kasdieninėje trenerių veikloje. FTRA tikslas – tai ne tik licencijų išdavimas, o žmogaus parengimas, kad jis būtų pasiruošęs trenerio darbui. Turime prisiimti ir mentoriaus vaidmenį, kad padėtume treneriui gauti atsakymus į iškeltus klausimus – tai duos kokybinį šuolį. Norėtųsi gabesniems treneriams suteikti dar daugiau galimybių. Turėtumėme ruošti pamainą Lietuvos futbolo rinktinėms, akademijoms. Tai turi būti nenutrūkstamas darbas ir reikia strategiškai žiūrėti į ateitį, kad sulauktumėme rezultatų“, – sakė Valdas Urbonas.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS