Neįgaliesiems

Futbolas palaiko šių dienų didvyrius

Norėdami pagerbti sveikatos priežiūros darbuotojus ir kitus specialistus, dedančius visas pastangas kovoje su koronavirusu, esamos ir buvusios futbolo žvaigždės susivienijo norėdami pagerbti šių dienų žmonijos didvyrius.

Visame pasaulyje medicinos įstaigų darbuotojai ir savanoriai rizikuodami savo gyvybe gelbėja žmoniją. Deja, kai kurie šioje kovoje jau sumokėjo aukščiausią kainą. Žmonės, dirbantys ar savanoriaujantys teisėsaugoje, vaistinėse, parduotuvėse, sandėliuose, pristatymo tarnybose, viešajame transporte ar policijoje yra verti didžiausios pagarbos, nes jų dėka turime visas sąlygas išlikti namuose bei nejausti diskomforto.

Futbolo pasaulis siunčia žinutę šiems drąsiems žmonėms: futbolas dėkoja jums, futbolas prisimena jus ir futbolas palaiko jus.

Penkiasdešimt didžiausių futbolo žvaigždžių suteikė paramą žmonijos didvyriams, pagyrusios jų pastangas kovojant su koronavirusu: Holger Badstuber, David Beckham, Bhaichung Bhutia, Lucy Bronze, Gianluigi Buffon, Cafu, Fabio Cannavaro, Iker Casillas, Deyna Castellanos, Giorgio Chiellini, Charlyn Corral, El Hadji Diouf, Youri Djorkaeff, Han Duan, Magdalena Eriksson, Samuel Eto’o, Pernille Harder, Javier Hernández, Luis Hernández, Kaká, Harry Kane, Carli Lloyd, Harry Maguire, Diego Maradona, Marta, Vivianne Miedema, Ajara Nchout, Michael Owen, Mesut Özil, Norma Palafox, Pavel Pardo, Park Jisung, Pelé, Gerard Piqué, Alexia Putellas, Sergio Ramos, Nicole Reigner, Wendie Renard, Roberto Carlos, James Rodríguez, Ronaldo, Bastian Schweinsteiger, Virginia Torrecilla, Yaya Touré, Marco van Basten, Daniëlle van de Donk, Ivan Vicelich, Arturo Vidal, Javier Zanetti and Zinedine Zidane.

„Norėdami parodyti riziką, kurią gydytojai, slaugytojai ir kiti darbuotojai turi prisiimti kasdien, futbolas nori parodyti savo palaikymą. Šie žmonės yra pirmoje koronaviruso mūšio linijoje ir dirba kaip komanda, kuri gina ir saugo mus. Šią kovą laimėsime tik vardan jų atsidavimo ir profesionalumo.“ – sakė Carli Lloyd.

„Būdami futbolininkais esame įpratę sulaukti aplodismentų, tačiau šį kartą turime galimybę parodyti savo pagarbą žmonėms, kurie rizikuoja savo gyvybe norėdami apsaugoti mus. Jūs esate žmonijos didvyriai ir norime parodyti, kad visas futbolas palaiko jus ir vertina jūsų darbą“, – pridūrė Davidas Beckhamas.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS