Futbolas visiems

Tapk teisėju

Prisidėkite prie teisingos varžybų eigos.

Treniruok

Ugdykite ir treniruokite Lietuvos futbolo talentus.

Žaisk

Pradėti žaisti futbolą niekada nevėlu.

Reklamuokis

Galimybės komerciniams reklamos projektams.

ŽAIDYNĖS

Futboliukas

Vaikų futbolo varžybos 3×3 uždarose patalpose, taikant smagaus futbolo koncepciją, populiarinamas mažasis futbolas, žaidžiamas mokyklų salėse žiemos metu, bei skatinamas vaikų užimtumas.

Projektas startavo 2007 m. Nuo to laiko jame dalyvavo keli šimtai darželių ir keliolika tūkstančių vaikų. Projekto registracija skelbiama kasmet žiemos pradžioje.

Golas

Nuo 2005 m. kasmet gegužę – birželį vykstančios vaikų tarpmokyklinės futbolo žaidynės, kurios skirtos futbolo populiarinimui tarp treniruočių nelankančių moksleivių.

Žaidynėse dalyvauja mišrios sudėties mokyklų futbolo komandos. Iš pradžių jos kovoja savo regionuose, o vėliau varžosi dėl geriausios mokyklos titulo Lietuvoje.

Registracija ir daugiau informacijos: Golo svetainėje

Ladygolas

Šaltuoju metų laikotarpiu vykstančios merginų tarpmokyklinės salės futbolo žaidynės, kuriose merginos skatinamos žaidžiant futbolą įgyti drąsos bei pasitikėjimo savimi.

Mokyklų komandos kovoja savo regionuose, o geriausios komandos varžosi dėl geriausios mokyklos titulo Lietuvoje. Pirmosios žaidynės vyko 2016 m.

Registracija ir daugiau informacijos: Ladygolo svetainėje

SOCIALINIAI IR EDUKACINIAI PROJEKTAI

Pažink pasaulį futbolo aikštėje

„Pažink pasaulį futbolo aikštėje“ – futbolo turnyras ir turiningo laisvalaikio programa vaikų globos namų auklėtiniams.

Šis projektas ne tik populiarina futbolą vaikų tarpe, svarbią vietą projekte užima ir vaikų švietimas – domėjimasis kitomis valstybėmis, nes kiekviena komanda atstovauja tam tikrai valstybei, kuri dalyvaus tikrajame Europos arba pasaulio futbolo čempionate.

Vokiečių kalbos naudai

Projektas, kuris apjungia futbolo subtilybes ir vokiečių kalbos žinias, skatinantis ne tik mokėti žaisti futbolą, bet ir gerai išmanyti vokiečių kalbą, o šias žinias pritaikyti viktorinoje bei futbolo varžybose.

Pagrindinis konkurso prizas – kelionė į Berlyną ir susitikimas su Vokietijos elitinėje futbolo lygoje žaidžiančio klubo „Hertha BSC” futbolininkais ir treneriais.

Registracija ir daugiau informacijos projekto svetainėje

Futbolas visiems

Po viena vėliava sujungti futbolo renginiai neįgaliesiems, vaikų globos namų auklėtiniams, ir šiuo metu kalintiems paaugliams.

Projektas bus vykdomas pasitelkiant savanorius ir specialistus, dirbančius su konkrečiomis socialinėmis grupėmis. Taip bus užtikrinta vykdomų renginių kokybė. Šis projektas suteiks ne tik galimybę sportuoti, bet ir turės prevencinį pobūdį, juose, kartu su neįgaliaisiais dalyvaus ir sveikieji.

Mokausi iš žvaigždės

Jaunųjų futbolininkų edukacija, teoriniai ir praktiniai seminarai su žymiais Lietuvos futbolininkais bei specialistais, kurie papasakos apie savo karjeros pradžią, ką reiškia būti profesionaliu futbolininku ir kaip pasiekti tokį lygį.

Tai pat futbolininkai dalinasi patarimais, kaip bendrauti su žiniasklaida, papasakos savo įsimintiniausias pergales aikštelėje bei santykius su kitais garsiais futbolininkais.

Futbolo treniruotės

Interneto paieškos platforma, kurioje pagal savivaldybę, miestą, vaiko lytį ir gimimo metus, tėveliai gali rasti savo vaikams artimiausias futbolo mokyklas, klubus, ar futbolo būrelius.

Baigti ar sustabdyti projektai

Projekto metu buvo sudaroma galimybė vasaros atostogų metu ateiti į savo mokyklą žaisti futbolą. Vaikus mokė ir prižiūrėjo specialius, 24 valandų, kursus išklausę mokytojai. Užsiėmimai pagrįsti “smagaus žaidimo koncepcija”, t.y. akcentuojamas džiaugsmas, kurį atneša žaidimas – jis yra svarbesnis už pasiektus rezultatus, įmuštų įvarčių kiekį ar meistriškumo kėlimą. Žaidžiamas ne tik futbolas, bet ir kiti smagūs ir įdomūs žaidimai, estafetės, kiti judrieji žaidimai. Projektas buvo aktyviai organizuojamas nuo 2007 iki 2011 m.

Projektas skirtas dviejų šalių kaimynių, Lietuvos ir Baltarusijos, bendradarbiavimui futbolo srityje skatinti, taip mažinant kultūrinius ir socialinius barjerus, atsiradusius tarp šalių gyventojų.

Per beveik dvejus projekto įgyvendinimo metus buvo suorganizuotos 4 futbolo stovyklos 11 – 14 metų vaikams, kuriose dalyvavo daugiau kaip 600 vaikų ir 40 trenerių iš Lietuvos ir Baltarusijos. Dvi futbolo stovyklos buvo surengtos Kaune 2013 metų vasarą, kitos dvi futbolo stovyklos vyko Minske, Baltarusijoje 2014 metų vasarą.

Stovyklose galėjo dalyvauti vaikai, žaidžiantys futlolą profesionaliai ir tie, kuriems futbolas dar visai nauja sritis, t.y. mėgėjai. Stovyklose vaikai ir treneriai ugdė futbolo techniką, žaidė turnyruose, lankė žymius objektus, mokėsi kalbos, dalyvavo įvairiose rungtyse ir kitais būdais siekė pažinti vieni kitų kultūrą ir mentalitetą.

Šeimų futbolo turnyrų turas po Lietuvą yra sulaukęs daugiau nei 1400 komandų ir daugiau nei 9500 dalyvių – žaidžiančiųjų ir palaikančiųjų. „Coca-Cola savaitgalio lyga“ tapo graži tradicija – žaisti futbolą, praleisti laiką su šeima ir draugais. Vyko nuo 2005 iki 2011 m.

Greitas ir nekontaktinis gatvės futbolas 3×3, kuriame keturias mobilias futbolo aikšteles vežiojantis furgonas – savotiškas futbolo cirkas, kuris dovanojo miestelėnams bei miesto svečiams šventę su muzika, dovanomis, konkursais, akcijomis ir, žinoma, futbolu. Vyko nuo 2007 iki 2010 m.

Vaikų vasaros futbolo stovykla, kurioje futbolo užsiėmimus veda ir patirtimi dalijasi geriausi Lietuvos lektoriai, žaidėjai ir treneriai. Stovykloje ugdoma jaunimo pilietinių bei tautinių vertybių supratimas, skatinami vadovavimo sugebėjimai, iniciatyvumas, fizinis bei kūrybinis jaunimo aktyvumas. Vyko nuo 2008 iki 2011 m.