Neįgaliesiems

Futbolininkai pretenduoja tapti metų populiariausiais

Lietuvos tautinis olimpinis komitetas paskelbė pavardes atletų, kurie pretenduoja tapti geriausiais 2018 metų Lietuvos sportininkais.

Devyniose „LTeam apdovanojimų 2018” nominacijose – daugiau kaip 60 kandidatų į asmeninius ar komandų apdovanojimus, 20 sporto disciplinų atstovai. Net 41 pretendentas – „Metų populiariausio“ sportininko kategorijoje.

Prestižiniuose „LTeam apdovanojimuose“ specialiais apdovanojimais bus pagerbti geriausi 2018 metų sportininkas ir sportininkė, vyrų ir moterų komandos, treneris ir trenerė, metų proveržio bei populiariausio Lietuvos atleto nominacijų nugalėtojai.

LTEAM apdovanojimų nugalėtojus renka Lietuvos tautinio komiteto, Lietuvos sporto žurnalistų federacijos , Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Nacionalinės sportininkų asociacijos bei Lietuvos trenerių asociacijos deleguoti asmenys ir įgalioti atstovai. Jų sprendimas sudarys 70 procentų galutinio rezultato. 30 procentų sprendžiamojo balso palikti visuomenei.

Tiesa, metų populiariausio sportininko nominacjos nugalėtoją lems tik visuomenės balsai. Įpusėjus balsavimui iš 42 kandidatų liks 9 daugiausiai balsų surinkę sportininkai. Būtent jie tęs kovą dėl mėgstamiausio Lietuvos sportininko vardo.

Metų populiariausiais pretenduoja tapti ir trys Lietuvos futbolo rinktinės žaidėjai: Ernestas Šetkus, Arvydas Novikovas ir kapitonas Fiodoras Černychas.

Atiduoti balsą galite čia…

Į nominacijas sportininkai įtraukti už pasiekimus nuo 2017 metų gruodžio 1 dienos iki 2018 metų gruodžio 1 dienos. Šių metų gruodžio mėnesį pasižymėję atletai bus įtraukti į kitų metų apdovanojimus.

„LTeam apdovanojimai“ yra kasmetinis prestižinis geriausių Lietuvos sportininkų pagerbimas. Į juos pretenduoja tik olimpinių sporto šakų atstovai.

Balsavimas už geriausius sportininkus vyksta portale lrytas.lt. Balsuoti už kiekvienos nominacijos favoritus galima kasdien. Balsavimas vyks iki gruodžio 15 dienos.

LTEAM apdovanojimų geriausieji bus paskelbti gruodžio 20 dieną Vilniuje, „Compensa“ koncertų salėje vyksiančiame iškilmingame renginyje.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS