Neįgaliesiems

„Futboliukas“ kviečia ruoštis 2022–2023 metų sezonui

Darželius visoje Lietuvoje įtraukiantis „Futboliukas“ baigė rekordinį sezoną ir jau pradeda ruoštis naujam – prasidėjo registracija 2022–2023 metų projektui.

Darželius visoje Lietuvoje įtraukiantis „Futboliukas“ baigė rekordinį sezoną ir jau pradeda ruoštis naujam – prasidėjo registracija 2022–2023 metų projektui.

Penktus metus iš eilės „Futboliukas“ rengiamas beveik visą mokslo metų sezoną – nuo spalio iki gegužės mėnesio. Projektas ne tik skatina sportuoti, bet ir užsiima edukacija.

2021–2022 metų sezone „Futboliukas“ buvo rekordinis – jame dalyvavo 255 įstaigos, kurios įtraukė daugiau nei 18000 vaikų.

„Dveji metai pandemijos sąlygomis buvo sudėtingi, bet tuo pačiu ir rekordiniai. Nesitikėjome, kad praėjusį sezoną turėsime daugiau dalyvių, bet jų sulaukėme. Įstaigos aktyviai įsitraukia į veiklas, nori plėtoti fizinį aktyvumą ir skatinti vaikus sportuoti. Taip pat smagu, kad nemažai pedagogų įsitraukė į „Masinio futbolo lyderio“ kursus, kur įgavo bazinių futbolo žinių. Tikimės, kad augimas nesustos ir šiemet. Kviečiame registruotis iš anksto bei turėti garantuotą vietą sekančiame „Futboliuko“ sezone“, – kalbėjo vienas projekto koordinatorių Lietuvos masinio futbolo asociacijos direktorius Ignas Marcinkevičius.

Projekto svetainėje (www.asfutboliukas.lt) dalyviai kas mėnesį gauna skirtingas užduotis.

Pasak I. Marcinkevičiaus, praėjusiame sezone pasiteisino vaizdo medžiaga pateikiami pratimai, tad kitam sezonui jų bus pateikta dar daugiau, jos bus susietos su mėnesiui skirtomis užduotimis.

„Taip pat numatome daugiau skirtingų prizų, pvz. atšvaitai, maisto piramidžių lipdukai – norime atkreipti dėmesį į tokius svarbus dalykus, reikalingus ugdyti nuo mažens, kaip sveika mityba, saugumas kelyje. Organizuosime ir įvairių konkursų, kuriais kuriais skatinsime dalyvauti ir kurti dar daugiau nei iki šiol. Kaip ir praėjusiais metais aktyviausiems padovanosime vartelius“, – pasakojo projekto koordinatorius.

Visiems dalyviams kaip įprasta atkeliaus „Futboliuko“ edukacinės knygutės, kamuoliai, žymekliai, marškinėliai ir kiti reikmenys.

Registracija 2022–2023 metų sezonui vykdoma internetu užpildant registracijos formą iki 2022 m. rugsėjo 16 d. 17 val.

Lietuvos masinio futbolo asociacijos projektas „Fizinio aktyvumo skatinimas ir tęstinumas švietimo ir ugdymo įstaigose“ bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis. Projekto draugai – Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA).

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS