Neįgaliesiems

„Futboliuko“ džiaugsmas vaikams pakeičia pietų miegą

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) ilgalaikės vaikų masinio futbolo vystymo programos projektas „Futboliukas“ beveik pasiekė savo finišą savo devintajame sezone ir aplankė dar eilę ikimokyklinių ugdymo įstaigų.

Šio sezono projekto pavadinimas – „Futboliukas. Kiškis Hansas žaidžia futbolą“. Bendradarbiaujant su „Goethe“ institutu, šiais metais „Futboliukas“ akcentuoja ne tik žaidimą, bet ir vokiečių kalbos mokymąsi. Šiais metais projekte dalyvauja iš viso 24 darželiai iš 13 savivaldybių. Tarp dalyvių – tokie miestai ar miesteliai kaip Kurmaičiai, Kybartai, Kačerginė, Šilalė, Molėtai, Radviliškis, Vaiguva, Lazdijai.

Vienas iš darželių, kuriame skleidėsi  “Futboliuko“ energija – Kėdainių lopšelis-darželis „Varpelis“. Renginyje dalyvavo ne tik darželinukai, bet ir jų tėveliai ir auklėtojai, kurie aktyviai įsitraukė į judrius užsiėmimus ir šventėje nestigo geros nuotaikos.

„Futboliuko“ projektas pasiteisino, nes vaikai labai nori žaisti futbolą ir netgi neina pietų miego. Mūsų lopšelyje jau dviejų metukų vaikai žaidžia futbolą ir mokosi varytis kamuolį. Norime parodyti, ką vaikai ir auklėtojas išmoko – auklėtojas dalyvavo ankščiau vykusiame seminare Kaune ir visą įgytą patirtį perteikė vaikams“, sakė „Varpelio“ pavaduotoja ugdymui Jolita Miliškevičienė.

Kovo 7 d. „Futboliuko“ šventė finišuos Kaune, kur apsilankys Bernardo Brazdžionio mokykloje ir Kauno lopšelyje-darželyje „Girinukas“.

„Futboliukas“ Kėdainiuose:

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS