Neįgaliesiems

„Futboliuko Kalėdų“ siautulyje – pusė tūkstančio vaikų

Artėjančių didžiausios metų šventės sportuoti išjudino pusę tūkstančio vaikų. Į tradicinį „Futboliuko Kalėdos“ renginį Kaune darželinukai kartu su pedagogais ir artimaisiais vyko iš skirtingų Lietuvos kampų.

Lietuvos masinio futbolo asociacijos ir Respublikinės ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija jau šeštą kartą sukvietė mažuosius sportiškai ir linksmai praleisti laiką futbolo festivalyje. Į kvietimą ugdymo įstaigos atsiliepė žaibiškai ir gausiai.

Į futbolo maniežą Kaune susirinko net 48 darželinukų grupės. Kartu su kauniečiais sportavo darželinukai iš Senosios Varėnos, Alytaus, Biržų, Varėnos, Druskininkų, Jonavos, Kėdainių, Lentvario, Marijampolės, Radviliškio, Kaišiadorių, Panevėžio, Prienų, Šiaulių, Telšių, Visagino ir Jurbarko.

„Į renginį įstaigos susiregistravo per vieną parą nuo kvietimo. Tai rodo, jog sportuoti norinčių yra daug, o futbolas labai populiarus ikimokyklinėse įstaigose, tad svarbiausia tinkami veiksmai, įtraukimas. Tokia šventė – didelis iššūkis visiems, ne tik dalyviams, bet ir organizatoriams“, – sakė Masinio futbolo asociacijos direktorius Ignas Marcinkevičius.

„Dėkojame mažiesiems futbolininkams už įvarčius, tėveliams, už tai, kad nepatingėjo šeštadienio rytą atvežti vaikus, pedagogams, kurie lydėjo mažuosius viso festivalio metu, savo draugams ir partneriams Masinio futbolo asociacijai bei tiksliai kaip laikrodis dirbusiai teisėjų komandai“, – rašė viena renginio organizatorių, Respublikinės ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacijos valdybos narė Daiva Statkevičienė.

„Džiaugiamės, kad tėvai noriai įsitraukia į įvairius ikimokyklinukų sporto renginius, negaili savo laisvalaikio, rūpinasi mažųjų sveikata ir palaiko savo atžalas. Visi kartu galėdami aktyviai laiką leisti ne tik įstaigoje, bet ir už jos ribų suartėjame kaip bendruomenė, tarpusavio santykiai tampa dar šiltesni“, – sakė Kauno Aleksandro Stulginskio mokyklos – daugiafunkcio centro grupės pedagogas Mantas Brazionis.

„Mūsų darželio ugdytiniams patys nuoširdžiausi, jautriausi dalykai nutinka su Futboliuku. Matyti savo vaikų šypsenas ankstyvą rytą ruošiantis vykti į festivalį, džiaugsmą įspiriant pirmąjį įvartį gyvenime, didžiausias paskata ir toliau juos vesti šiuo keliu“, – teigė Marijampolės vaikų darželio lopšelio “Pasaka” pedagogė Jurgita Lazauskienė.

Renginyje dalyviams atsigaivinti tarp ir po sportinės veiklos padėjo Druskininkų „Rasa“.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS