Neįgaliesiems

„Futboliuko Kalėdų“ šventėje Vilniuje šėlo 300 vaikų

Kaune didelio pasisekimo sulaukusi tradicinė „Futboliuko Kalėdų“ šventė sėkmingai džiugino ir Vilniaus ikimokyklinio ugdymo įstaigų auklėtinius. „Smėlio arenoje“ vykęs renginys įtraukė per 15 sostinės įstaigų ir 300 vaikų.

„Labai smagu, kad „Futboliuko Kalėdos“ atkeliavo ir į Vilnių. Šiemet jos buvo kiek neįprastos, nes nusprendėme, kad jas galima sutikti ir Havajuose. Vaikams tai labai patiko, jie puikiai praleido laiką ant smėlio. Tikiuosi, kad tokios Kalėdos bus švenčiamos dar labiau ir kitais metais turėsime šį renginį Šiauliuose, Utenoje ir Klaipėdoje“, – sakė MaFa direktorius Ignas Marcinkevičius.

Nuotaikingame renginyje dalyvavo įvairios Vilniaus ugdymo įstaigos, o taip pat – sostinės specialiosios mokyklos „Atgaja“ vaikai, turintys specialiųjų poreikių. Dalyviai buvo apdovanoti įvairiomis dovanomis.

„Futboliuko Kalėdos“ prisijungė prie akcijos „Būk saugus kelyje“, o vaikai gavo šiai šventei specialiai sukurtais atšvaitais. Dalyvius aplankė ir vaikus renginyje džiugino Kalėdų Senelis.

Masinio futbolo renginius organizuojanti RIUKKPA narė ir UEFA sidabrinį apdovanojimą laimėjusi Kristina Surdokaitė taip pat džiaugėsi pavykusiu renginiu: „Tikrųjų Kalėdų laukimas prasideda „Futboliuko Kalėdomis“. Šį kartą renginys buvo netradicinis, nes sniegą ir dirbtinę dangą pakeitėme į smėlį. Vaikams ant smėlio sportuoti buvo labai smagu, nors ir labai sunku. Visi – vaikai, suaugusieji – pasikrovėme teigiamų emocijų“.

Abiejuose „Futboliuko Kalėdų“ renginiuose dalyvavo iš viso 45 ikimokyklinio ugdymo įstaigos iš visos Lietuvos, 600 vaikų ir daugiau nei 300 juos palaikiusių tėvų.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS