Neįgaliesiems

„Futboliuko“ kūrybiniame konkurse daugiausiai simpatijų sulaukė darbas iš Kalvarijos

Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigoms skirtos „Futboliuko“ žaidynės ir šiemet neturi sau lygių šalyje pagal dalyvių gausą. „Futboliukas“ – tai ne tik pirmoji pažintis su futbolo žaidimo pradmenimis, bet ir pažintinė kelionė, atskleidžianti vaikų kūrybiškumą bei suteikianti naujų žinių ir įgūdžių.

Projekto tikslas – naudojant žaidimus ir pedagoginę „Smagaus futbolo žaidimo koncepciją suteikti žaidimo patirties vaikams, taip pat populiarinti futbolą, sudominant jaunuosius žaidėjus ir ugdant įvairiausius jų gebėjimus. Projekte dalyvaujančios įstaigos ir vaikai turi galimybę stiprinti tarpusavio bendradarbiavimą.

Lietuvos masinio futbolo asociacija, vykdanti „Futboliuko“ projektą, paskatino 432 dalyvaujančias įstaigas sudalyvauti kūrybiniame konkurse. Kiekviena įstaiga turėjo atsiųsti savo auklėtinio futbolo tematikos kūrybinį darbą.

Organizatoriai sulaukė 132 nuotraukų, įamžinusių vaikų sukurtus darbus. Jie buvo paviešinti Futbolas visiems „Facebook“ paskyroje, o paskyros lankytojai galėjo balsuoti už labiausiai patikusį kūrinį. Iki konkurso pabaigos net 85 tūkstančiai žmonių pamatė vaikų kūrinius.

Daugiausiai „patiktukų“ sulaukė Kalvarijos lopšelis-darželis „Žilvitis“. Antrą vietą konkurse užėmė Kauno lopšelis-darželis „Drevinukas“, o trečią –  Joniškio vaikų darželis „Vyturėlis“.

Kalvarijos vaikų lopšelio-darželio „Žilvitis“ socialinė pedagogė Renata Dovydaitienė papasakojo, kaip „Futboliukas“ keičia moksleivių kasdienybę.

„Mūsų auklėtinio mokytoja itin džiugiai sutiko žinią, kad laimėjo kūrybinio darbelio konkursą. Tai buvo netikėta, nes šiemet projekte dalyvauja daug Lietuvos lopšelių-darželių, o mes esame iš mažo miesto. Labai smagu, kad buvome įvertinti.

Pastebime, kad vaikams labai patinka visos užduotėlės, ne tiktai sportinės, bet ir per ekraną rodomos interaktyvios užduotys. Jie laukia pamokų ir klausia savo grupės mokytojų, kada eisime į sporto salę ar prie užduočių lentos. Matome teigiamą poveikį dalyvaudami „Futboliuko“ projekte.

Vaikai per „Futboliuko“ užsiėmimus išleidžia emocijas, atsipalaiduoja. Pas mus antradieniais atvažiuoja futbolo treneris ir vyksta žaidimo pamokėlės. Tai, kad veiklose dalyvauja ir treneris, vaikai yra labai patenkinti“, – teigė Renata Dovydaitienė.

Visą konkurso galeriją galite peržiūrėti šioje „Futbolas visiems“ paskyros nuorodoje

„Futboliuko“ organizatoriai dėkoja projekto rėmėjai UAB „Druskininkų Rasa“.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS