Neįgaliesiems

„Futboliuko“ seminare sostinės auklėtojams – žinios ir užduotys aikštelėje

Rekordinį skaičių dalyvių šiemet sutraukęs „Futboliukas“ ruošiasi sezonui ir gausiausiai dalyvaujančio miesto įstaigas sukvietė pasisemti teorinių bei praktinių žinių, idėjų.

Spalio 6 d. sostinės „Sportimos“ manieže vyko seminaras „Futboliuko žaidynės“. Jame dalyvavo daugiau nei 30 Vilniaus ikimokyklinio ugdymo įstaigų.

Jiems buvo pristatytas artėjantis „Futboliuko“ projekto sezonas, lektorius Andrius Guginis papasakojo apie praktinius lyderystės metodus vaikų futbole.

Dalyviai darbavosi grupėse kurdami ir pristatydami savo idėjas, o persikėlę į futbolo aikštelę išbandė įvairius šio žaidimo elementus ir žaidimus. Užduotis jiems pasiūlė ilgametė „Futboliuko“ dalyvė, darželio-lopšelio „Rūta“ auklėtoja Kristina Surdokaitė bei Masinio futbolo asociacijos atstovė Greta Guižauskaitė.

Seminare dalyvavusi lopšelio-darželio „Žilvitis“ auklėtoja Dalia Rimkuvienė pastebėjo, jog kasmet „Futboliukas“ vis suteikia naujų potyrių.

„Kiekvienas naujas patyrimas mums daug ką reiškia. Šiame seminare po visų karantinų atgaivinome savo žinias. Labai patiko, kad dalyvavo. daug įstaigų. Pasisėmėme patirties, naujų žaidimų iš kolegų. Tai galėsime panaudoti savo darbe. Kuo daugiau žaidimų – tuo vaikams labiau patinka“, – teigė ugdytoja.

Penkerius metus „Futboliuke“ su darželiu „Pasaka“ dalyvaujanti Rima Dulevičiūtė sakė, jog šis projektas pirmiausia yra džiaugsmas vaikams.

„Vaikams „Futboliukas“ suteikia daug džiaugsmo, daug teigiamų, gerų emocijų. Taip pat ir pedagogams. Nesame tie futbolo treneriai, kurie dirba su suaugusiais, žaidžiame su mažais vaikais. Todėl stengiamės, kad jie patirtų daug džiaugsmo“, – kalbėjo auklėtoja.

„Futboliukas“ – ilgalaikis Lietuvos futbolo federacijos (LFF) narės Lietuvos masinio futbolo asociacijos (MaFA) projektas, rengiamas jau 12 metų.

Projektas skatina su futbolu susijusias fizinio aktyvumo ir edukacines veiklas. Šį sezoną projekte ruošiasi dalyvauti rekordinis skaičius – 150 įstaigų, planuojama į veiklas įtraukti daugiau nei 9300 vaikų.

Projekto partneriai – Respublikinės ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA) ir Vilniaus miesto savivaldybė.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS