Neįgaliesiems

Futbolo analitikos naujovės bus pristatytos LFF Techninio departamento seminare

Lietuvos futbolo trenerių ir specialistų lauks ypatingas seminaras vasario 25 dieną. LFF Techninio departamento atvirajame seminare belgų specialistas Hermanas De Landtsheeras pasidalins patirtimi apie videoanalizės ir multimedijos naudojimą futbole.

Hermanas De Landtsheeras dirbo Belgijos futbolo asociacijos trenerių ugdymo specialistu, multimedijos vadovu ir nacionalinės rinktinės video analitiku.

„Analitika turi svarbų vaidmenį moderniame futbole. Pažymėtina, jog analitinis žaidėjų ir komandų paruošimas yra tiek pat reikšmingas, kaip taktinis ir techninis.

Siekiant būti kompetetingais, svarbu pasidalinti naujausiomis žiniomis apie video analizę ir multimediją. Todėl mes organizuojame pirmąjį seminarą su svečiu iš Belgijos, kuris dirbo pačiame aukščiausiame lygmenyje – Belgijos nacionalinėje rinktinėje su tokiais talentais, kaip Romelu Lukaku, Kevinas De Bruyne, Edenas Hazardas ir kitais.

Hermanas De Landtsheeras įgijo patirties dirbdamas dviejuose Pasaulio čempionatuose, Europos čempionatuose, UEFA Čempionų lygoje, buvo FIFA ir UEFA specialistu. Jis jau lankėsi Lietuvoje 2019 metais, kuomet vyko UEFA PRO licencijos mokymai, tad susipažino su Lietuvos situacija“, – pažymėjo LFF techninis direktorius Patrickas De Wilde.

Registracija į šį seminarą yra nemokama, jame galės dalyvauti iki 300 asmenų. Asmenų registracija, nurodžius vardą, pavardę ir atstovaujamą organizaciją, vyks el. pašto adresu info@jaunimofutbolas.lt iki š. m. vasario 24 dienos 12:00 valandos. Užsiregistravusiems asmenims bus išsiųsta prisijungimo nuoroda.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS