Neįgaliesiems

Futbolo atletinio rengimo mokymų sertifikatą įgijo 31 dalyvis

Futbolo trenerių rengimo asociacija (FTRA) užbaigė futbolininkų atletinio rengimo mokymus, kuriuos sudarė 40 valandų teorinių ir praktinių užsiėmimų, bei įteikė net 31 sertifikatą.

Mokymai prasidėjo 2020 metais, tačiau dėl karantino šalyje užsitęsė ir užsibaigė 2021 metų gegužę. Karantino suvaržymai nesutrukdė vykdyti ir užbaigti mokymų, kadangi buvo nuspręsta paskutinius modulius vykdyti nuotoliniu būdu.

Šie mokymai susidėjo iš 5 modulių, kuriuos sudarė pagrindinės temos: Funkcionalaus kūno konceptas, Futbolininkų testavimai aikštėje ir laboratorijoje, Futbolininkų traumų prevencija ir jėgos ugdymas, Krūvių planavimas futbole ir futbolo periodizacija, Naujausių technologijų panaudojimas futbole.

Iš atliktų anoniminių apklausų atsakymų ir komentarų, kurie buvo gauti po kiekvieno įvykusio modulio, FTRA priėjo prieš išvados, jog mokymai kiekvienam studentui asmeniškai buvo naudingi ir prasmingi. Ateityje planuojama daugiau šios krypties mokymų, o tiems patiems studentams žadama kelti mokymų lygį (parengti antrąjį lygį).

FTRA informacija

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS