Neįgaliesiems

Futbolo atletinio rengimo sertifikatus įgijo 17 specialistų

Nuo vasario iki balandžio mėnesio truko futbolo atletinio rengimo sertifikato kursai, kuriuos surengė Futbolo trenerių rengimo asociacija, bendradarbiaudama su LFF Techniniu departamentu.

Kursus sudarė šeši moduliai, vykę vasario 20 ir 21, kovo 13 ir 14, balandžio 10 ir 11 dienomis. Studentai įgijo teorinių ir praktinių žinių bei dalyvavo dr. Adamo Oweno seminare apie integruotą treniravimo procesą elitiniame futbole.

Šiuose kursuose lektoriumi dirbęs LFF atletinio rengimo treneris​ Georgas Freidgeimas papasakojo apie sertifikato paskirtį bei pakvietė užsiregistruoti į būsimus Lietuvoje vyksiančius atletinio rengimo mokymus, kreipiantis į el. pašto adresą treneriumokymai@lff.lt.

„Tai buvo baziniai futbolo atletinio rengimo trenerių mokymai, kaip tam tikras pradžiamokslis ir įvadas į kitais metais vyksiančias UEFA Fitness B lygmens diplomo studijas. Aptarėme bendriausius dalykus, kaip žaidėjų apšilimo surengimas, greičio ugdymas, vikrumas, galingumas.

Stengėmės pateikti studentams visą bazinę ir nesunkiai suprantamą informaciją, o specialistas iš Velso Adamas Owenas suteikė gilesnių įžvalgų iš elitinio futbolo proceso pavyzdžių ir dalinosi savo praktika. Jo pagrindinis dėmesys teiktas į tai, kaip vyksta trenerio veiklos struktūrizavimas ir planavimas, organizacijos tikslų išsigryninimas.

Mokymuose treneriai ne tik sėmėsi teorinių žinių, tačiau ir aktyviai patys mokėsi šią teoriją pritaikyti praktikoje. Džiugu, jog dalyviai noriai ir kokybiškai atlikinėjo paskirtas užduotis nebijodami išeiti iš savo komforto zonos.

Šie sertifikato mokymai yra pirmas žingsnis į atletinio rengimo sritį. Lietuvos treneriai, norintys dar gilesnių žinių, tikrai yra kviečiami užsiregistruoti į kursus UEFA Fitness B lygmens diplomui įgyti – ten jų lauks daugiau mokymosi ir modulių“, – teigė Georgas Freidgeimas.

Sertifikatą įgijusių asmenų sąrašas:

Saulius Daugėla, Dovilė Gailevičiūtė, Valentin Jeriomenko, Dmitrij Kartašov, Mantas Kereiša, Julius Kibirkštis, Patrik Marsagishvili, Artūras Martinkevičius, Juozas Mockus, Kasparas Naskauskas, Tomas Pakutinskas, Nerijus Pigaga, Artiomas Rinkevičius, Viačeslav Rodevič, Tadas Švaikevičius, Augustas Valukonis, Mantas Vasiliauskas.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS