Neįgaliesiems

Futbolo bendruomenei pristatomos aplinkosauginės savanorystės gairės

Tapusi tarptautinio projekto „PlayGreen“ nugalėtoja, LFF Masinio futbolo asociacija toliau darbuojasi savanorystės, aplinkosaugos ir tvarumo edukacijos srityse.

Prisijungę prie šio projekto, Lietuvos atstovai kartu su „PlayGreen“ organizatoriais ir kitų šalių nariais siekia sudaryti galimybes jauniems žmonėms dalyvauti į sportą ir aplinkosaugą orientuotoje savanorystėje; taip pat sukurti Europos organizacijų bendriją, kuri palaikytų tvarumo idėjas masiniame sporte, naudojant savanorystės programas ir dalinantis gerąja praktika.

„PlayGreen“ projekto rengėjų, Lietuvos ir kitų šalių Žaliųjų komandų įgyta patirtis materializavosi į tris leidinius, skirtus futbolo ir kitų sporto šakų bendruomenėms.

Masinio futbolo asociacija pristato į lietuvių kalbą išverstas Aplinkosauginės savanorystės sporte gairės bei Metodinės rekomendacijos žaliesiems sporto renginiams su savanoriais.

Medžiagą papildo leidinys apie aplinkosauginę savanorystę kaip priemonę kovai su klimato kaita.

„Žengdamas į šią aplinkosauginę sritį futbolas yra pavyzdys visam Lietuvos sportui. Apinkosaugos tema svarbi tiek organizaciniu lygmeniu, tiek kiekvienam iš mūsų atskirai. Futbolas visame pasaulyje užima pavyzdinę rolę bendruomenėse, o tinkamu pavyzdžiu įkvėpiami ir su futbolo nesusiję bendruomenės nariai.

Projekto metu subūrėme Žaliąją savanorių komandą, kuriai ši patirtis buvo itin smagi ir prasminga. Kviečiame visus bendraminčius prisijungti prie mūsų iniciatyvų bei pasidalinti savo mintimis ir lūkesčiais“, – teigė masinio futbolo projektų vadovė Greta Guižauskaitė.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS