Neįgaliesiems

Futbolo festivaliai merginoms sugrįžta: organizacijos kviečiamos teikti paraiškas

Visoje Europoje vykstantys futbolo festivaliai „Together #WePlayStrong“ šiemet vėl įtrauks Lietuvos merginas iš įvairių šalies regionų.

Together #WePlayStrong“ judėjimo įkvėptų mergaičių futbolo festivalių tikslas yra sukurti saugią ir sveiką aplinką mergaitėms atsiskleisti, užtikrinti galimybę joms dalyvauti futbolo veiklose, didinti žaidėjų skaičių ir moterų futbolo populiarumą Lietuvoje.

Šiemet planuojama surengti iki 10 festivalių, kuriuose dalyvautų 1–4 ir 5–8 klasių moksleivės. Juos organizuos Lietuvos futbolo federacija (LFF), Lietuvos moterų futbolo asociacija (LMFA), bendradarbiaujant su futbolo klubais, akademijomis ir organizacijomis.

Per pastaruosius metus Lietuvoje vykę festivaliai „Together #WePlayStrong“ sutelkė kelių miestų merginų futbolo bendruomenės bei paspartino jų įsitraukimą į varžybas ar kitas smagias futbolo veiklas. Rožine spalva nudažyti stadionai, šventinė atmosfera, dalyvių šypsenos ir džiaugsmas spardant kamuolį – kviečiame tapti „Together #WePlayStrong“ dalimi!

Paraišką surengti „Together #WePlayStrong“ festivalį galima pateikti užpildžius šią registracijos formą.

Mergaičių futbolo festivalį kartu su LFF ir LMFA norinti vykdyti organizacija turės užtikrinti reikiamas sąlygas, kurios nurodytos registracijos formoje.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS