Neįgaliesiems

Futbolo festivalis Kaune subūrė virš šimto mergaičių

Kaune šurmuliavo 2010 metais gimusių ir jaunesnių mergaičių futbolo festivalis, kuriame netrūko gerų dalyvių emocijų.

Judėjimo „Moterys už futbolą“ festivaliu buvo siekta pritraukti ir skatinti mergaites žaisti futbolą, todėl futbolo 5×5 žaidime dovanų gavo kiekviena dalyvaujanti komanda.

Mergaitėms sudaryta galimybę smagiai praleisti laiką žaidžiant futbolą tarp bendraamžių ir išbandyti savo galimybes. Kiekviena dalyvė turėjo progą sudalyvauti smagiuose konkursuose, futbolo žaidimuose, estafetėse, kuriose laimėjo įvairius prizus. 

Laimio Brundzos fotoalbumas

„Tokio amžiaus merginoms dar nėra daug renginių Lietuvoje, kur jos galėjų pažaisti, gerai praleisti laiką su komanda. Šio festivalio privalumas – čia žaidžia visi, laimi visi, gauname prizus, medalius, dalyvaujame konkursuose. Malonu organizuoti festivalį, nes šio amžiaus mergaitės visko nori pačios. Svarbiausia, kad komandoms patiko renginys, mergaitės išėjo su šypsenomis ir visiems liks geri prisiminimai“, – sakė viena iš festivalio organizatorių Greta Guižauskaitė.

Festivalyje tarp debiutantų buvo FA „Marijampolė City“ komanda, kurios trenerė Jurgita Lazauskienė festivalį įvardijo komandos gimtadieniu. „Tikiuosime, kad eisime teisingu keliu link moterų futbolo platybių. Festivalyje pamatėme kiek daug merginų Lietuvoje žaidžia futbolą. Kam dar kilo abejonių ar žaisti, aš tikiu, kad po šios vasaros turėsime dar didesnes gretas merginų“.

MFA „Žalgiris“ trenerė Aistė Griciūtė pažymėjo puikią festivalio organizaciją ir merginų motyvaciją. „Mūsų merginos tikrai laukė renginio, netgi treniruočių lankomumas suaktyvėjo. Atvykusios čia, jos tikrai džiaugėsi ir aukštelėje parodė viską, ką galėjo. Mus, kaip trenerius, tai labai džiugino. Manau, viskas buvo puikiai surengta“.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS