Neįgaliesiems

Futbolo ir krepšinio rinktinės rungtyniavo tarpusavyje

Antradienį Palangoje draugiškoms rungtynėms susitiko Lietuvos vyrų krepšinio ir futbolo rinktinės.

Po rungtynių sportininkai palinkėjo vieni kitiems sėkmės prieš „Eurobasket 2017“ ir prieš atrankos į 2018 m. pasaulio futbolo čempionato rungtynes su Škotija.

Renginio metu krepšininkai ir futbolininkai varžėsi mušdami 11 metrų baudinius bei mėtydami tritaškius. Vėliau sportininkai išbandė jėgas spirdami nuo aikštės vidurio į tuščius vartus bei mesdami nuo krepšinio aikštelės vidurio.

Geriausiai rungtyse sekėsi buvusiam futbolo rinktinės puolėjui Andriui Veličkai, Jonui Mačiuliui bei naujajam krepšinio rinktinės kapitonui Mantui Kalniečiui – A. Velička vienintelis pataikė į krepšį nuo aikštės vidurio, o M. Kalnietis ir J. Mačiulis abu taikliai smūgiavo į vartus nuo vidurio atžymos.

„Šiuo metu intensyviai rengiamės „Eurobasket 2017“, bet tokie renginiai kaip šis yra puiki pramoga ir padeda prasiblaškyti. Buvo labai smagu pabendrauti su futbolininkais ir draugiškai pasivaržyti bei pažiūrėti kas kur geriau jaučiasi – ar krepšininkai futbolo aikštelėje, ar futbolininkai krepšinio aikštelėje“, – sakė nacionalinės krepšinio rinktinės kandidatas Jonas Mačiulis.

„Labai puiki iniciatyva, tikiuosi, kad ateityje turėsime daugiau bendrų renginių, tiek dėl sirgalių, tiek dėl mūsų pačių. Rungtynės su krepšininkais vyko tikrai draugiškoje atmosferoje, linkime jiems kuo didžiausios sėkmės Europos čempionate“ , – teigė Lietuvos futbolo rinktinės gynėjas Georgas Freidgeimas.

Renginį inicijavo abiejų rinktinių rėmėja lažybų bendrovė „Betsafe“.

„Šių metų rudens pradžia abiem rinktinėms – iššūkių metas. Žinodami, koks įtemptas sportininkų grafikas šiuo metu, siekiame palaikyti juos bei suteikti galimybę atsipalaiduoti šiek tiek papramogaujant prieš svarbias kovas. Džiaugiamės galėdami prie abiejų rinktinių sėkmės prisidėti ne tik remdami finansiškai, bet ir inicijuodami tokius renginius“, – teigė prekės ženklo „Betsafe“ Lietuvoje vadovas Andrius Lapienis.

Lietuvos futbolo rinktinei atstovavo treneris Edgaras Jankauskas bei esami ir buvę žaidėjai Georgas Freidgeimas, Andrius Velička, Arminas Narbekovas, Tomas Ražanauskas. Renginyje dalyvavo Lietuvos krepšinio rinktinės treneris Dainius Adomaitis bei kandidatai Mantas Kalnietis, Rokas Giedraitis, Jonas Mačiulis, Edgaras Ulanovas.

„Eurobasket 2017“ prasidės rugpjūčio 31 d. Rugsėjo 1 d. Lietuvos futbolo rinktinė LFF stadione susitiks su Škotijos rinktine, o spalio 8 d. susikaus su Anglijos futbolininkais.

Vaizdo reportažas:

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS